BREAKING NEWS

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën paralajmërimin e fortë: Publikimet janë mesazhe, sulmi kibernetik vazhdon

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën
x
BREAKING NEWS

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i kriminalistikës ngre alarmin dhe bën paralajmërimin e fortë: Bisedat e 506 mijë shqiptarëve në WhatsApp janë nxjerrë në shitje

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i
x
BREAKING NEWS

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen reagimi i ministrit të Jashtëm: Hipokrizi, Kosova pjesë e Serbisë!

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e përbashkët: Vëllezërit nga Kosova kanë paguar oligarkët për të ardhur në tokën amë! Ballkani Hapur tradhtia më e madhe

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e
x
BREAKING NEWS

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën thirrjen e fortë Bashkisë dhe e paralajmëron

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën
x
BREAKING NEWS

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare këngëtares Dua Lipa

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare
x
BREAKING NEWS

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha zbulon arsyen pse u largua nga parlamenti

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha
x
BREAKING NEWS

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë, deputetët e PD-së marrin vendimin e papritur! Çfarë ndodhi?

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë,
x

Lifestyle

Do ju 'shtojnë' jetën, ja cilat janë shenjat e Horoskopit që shpërndajnë vetëm buzëqeshje rreth tyre

Do ju 'shtojnë' jetën, ja cilat janë shenjat e

Me jetën e përditshme dhe lajmet e pakëndshme të vazhdueshme që dëgjojmë, nuk është e lehtë të ruajmë optimizmin dhe humorin tonë të mirë. Prandaj ne kemi nevojë për njerëz në jetën tonë që na gëzojnë, dinë të kalojnë mirë dhe ta përballojnë realitetin me optimizëm.

Jeta ka uljet dhe ngritjet e saj dhe ndërsa disa prej nesh fokusohen tek negativet, ka nga ata që përpiqen të shohin pozitiven. Nëse në rrethin tuaj keni njerëz që i përkasin shenjave të mëposhtme të zodiakut, mbajini pranë jush, sepse ata gjithmonë do të shtojnë një notë të lumtur në jetën tuaj të përditshme.

Dashi

I pasionuar, i gjallë, Dashi shpesh mund të duket i ftohtë, por atyre u pëlqen të jetojnë dhe të provojnë gjëra të reja. Njerëzit përreth tyre e admirojnë vitalitetin dhe entuziazmin e tyre.

Binjakët

Të lindurit nën këtë shenjë njihen si “shpirti i grupit” . Ata vendosin ritmin në çdo festë dhe falë sensit të tyre të sofistikuar të humorit, mund t’i bëjnë të tjerët të qeshin në çdo moment. Ata janë optimistë dhe gjithmonë kërkojnë mënyra për të zhvilluar biseda interesante dhe inteligjente, gjë që i bën ata bashkëbisedues shumë interesantë.

Shigjetari

Shpirtrat e lirë dhe aventurierët, Shigjetarët e gjejnë të mirën në çdo situatë. Ata gëzojnë çdo moment, edhe kur janë vetëm. Ata mbeten optimistë dhe nuk i marrin shumë seriozisht situatat, ndërsa përpiqen gjithmonë t’i bëjnë të tjerët të qeshin. Zemrat e tyre janë të hapura për të renë dhe ashtu si Dashi ata duan të provojnë gjëra të reja.