Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Lifestyle

“Do ketë fitime të mëdha ekonomike”, Astrologia Meri jep lajmin e mirë për këtë shenjë të horoskopit

“Do ketë fitime të mëdha ekonomike”, Astrologia Meri

Këtë herë astrologia Meri Shehu ka folur për një moment shumë pozitiv në jetën e një shenje e cila si duket do ketë shumë fat në aspektin ekonomik pasi edhe do pasurohet.

 ‘Shenja e cila konsiderohet me shumë fat në këtë periudhë është ajo e Virgjëreshës e cila do të pasurohet në aspektin ekonomik dhe aty ku ju do donit të shkonit të shikonit botën do vijë bota tek ju si një premtim suksesi‘, thotë Meri.