Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Do ma japësh numrin"/ Shoferi i autobusit filmohet duke u puthur me 17 vjeçaren (Video)

Postuar: 19/09/2018 - 20:32

Një shofer autobusi është filmuar duke puthur një 17-vjeçare.Ngjarja ka ndodhur në Angli, ku tregohet shoferi i autobusëve të McGill, duke puthur adoleshenten teksa i kërkonte dhe numrin e telefonit.

Leanne Mclaughlin, 18 vjeç e ka bërë videon në korrik, por e postoi ditën e djeshme duke pretenduar se shoferi kishte abuzuar me të, pasi ishte e dehur.

Vajza më pas dëgjohet duke thënë ‘Unë të dua’ dhe shoferi i përgjigjet: ‘A mund të marr numrin tuaj të telefonit?’

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 9

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/10/2018 - 19:51

Mbajtja e duarve me një person që e doni është shumë e natyrshme. Dhe sigurisht, psikologët janë të interesuar të studiojnë këtë mënyrë të shprehjes së ndjenjave.

Indi, momenti kur nëna ari i reziston tigrave për të mbrojtur të vegjëlit

Postuar: 17/10/2018 - 19:14

Disa foto të rralla kanë kapur momentin kur një nënë ari e nevrikosur ka arritur të përzërë dy

Postuar: 17/10/2018 - 19:04

 Ka persona të ndryshëm në botë që janë të aftë të lexojnë dorën përmes vijave që ndodhen në

Postuar: 17/10/2018 - 18:07

 Në një shkollë të mesme numuron 36 studente shtatzëna.

Postuar: 17/10/2018 - 17:44

Ky është momenti tronditës kur dy infermierë abuzojnë me një pacient të moshuar në një psikiatri

Postuar: 17/10/2018 - 17:24

Ju ka ndodhur të vini re që bluza apo këmisha juaj e preferuar nuk është më aq e bardhë si në fil

Postuar: 17/10/2018 - 17:09

 Për Adele Burns, 47-vjeçaren skoceze nga Mid Calder, presupozohej që 21 prilli të ishte një