BREAKING NEWS

Tjetër humbje e rëndë në vend, Covid-19 i merr jetën parakohe muzikantit të njohur shqiptar, prej një muaj luftë me sëmundjen në Turqi, miku i tij jep lajmin e hidhur

Tjetër humbje e rëndë në vend, Covid-19 i merr jetën
x

Lifestyle

“Do merrni lajmin e hidhur”, astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

“Do merrni lajmin e hidhur”, astrologe Meri paralajmëron

Parashikimi sot sipas astrologes Meri:

Dashi
Do vihen ne vend disa parregullsi ne jeten tuaj bashkeshortore dhe do dali ne drite e drejta qe duhet te fitoni nese partneri juaj ju ka bere nje padrejtesi apo shteti

Demi
Ne jeten e punes keni gabuar dikur por sot eshte dita qe dikush ne lidhje me ju do gaboj ndaj jush dhe do ndjeni se po perjetoni ate qe keni shkaktuar si dhimbje dikur

Binjaket
Edhe sikur sot te dali ne Drite nje padrejtesi qe ju eshte bere ne jeten erotike perseri nuk do ndjeheni mire pasi ne fund te fundit nuk po e jetoni dashurine qe keni humb

Gaforrja
Nje ceshtje familjare ju rendohet shume dhe kjo do vij nga persona qe duan tju lendojne tek pika juaj me e dobet qe eshte familja Kujdes mos u ekspozoni shume ne marredheniet me njerzit e afert

Luani
Pas shume kohesh do merrni nje mesazh i cili do ju kujtoj qe dikush nga e kaluara nuk ju ka harruar dhe ndoshta deshiron tju plagosi perseri Perpiquni te kontrrolloni mesazhet qe te mos vijne me energji negative drejt jush

Virgjeresha
Nje ceshtje ekonomike duket sikur del ne drite dhe ju vjen momenti i te drejtes suaj ne ate qe duhet te merrni ne jeten apo fitoni NE KETE PERIUDHE

Peshorja
Ne jeten personale do merrni disa vendime te cilat do jene te kushtezuara nga menyra si jeni sjelle me te tjeret ne te kaluaren Mund tju keqtrajtojne sot soe tju respektojne

Akrepi
Dita ka te beje me rregullin qe keni vendosur te ushtroni tek vetja shpirterisht apo si vendim i rrepte qe te mos beni gabime apo ti hyni ne hak askujt

Shigjetari
Do sillen pak ashper me ju ne diten e sotme pasi edhe ju keni qene shume te pavarur dhe pa zbatuar kushtet ne punet dhe veprimet qe keni ndermare si ne shoqeri ashtu edhe ne dashuri duke mos i perfillur shume te tjeret

Bricjapet
Duket sikur e drejta buron nga ftotesia dhe rregulli jauj por sot do kuptohet qe nuk keni qene kaq te drejte sa jeni hequr ne nje marredhenie pune e karriere ku i keni vene pengese dikujt pa te drejte Por sot mund tju vene juve nje pengese te tille

Ujori
Ju hapet e drejta ne nje ceshtje ligjore apo ne nje shkollim apo kualifikim i cili u ishte mohuar dhe ju ishte rrefuzuar Mundesisht mos u beni objekt hakmarrjeje nga te tjeret

Peshqit
Nje kekrkese e ashper ndaj jush per nje ceshtje qe nuk e keni mbajtur fjalen do ju veje ne pozite te veshtire Ndoshta edhe ju dikur ne te kaluaren keni vepruar ashper me dike dhe kjo ju rikthehet per keq