BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Lifestyle

"Do merrni një lajm të mirë"/ Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi

"Do merrni një lajm të mirë"/ Meri Shehu

Dashi – 3 yje

Hëna e plotë në Binjak u jep informacion, fushëpamje, lajme të mira, por janë nervozë sepse Marsi i tyre takohet me Hënën e plotë dhe është i kundërt kështu që ca ngjarje nuk shkojnë ashtu siç duhet. Edhe mund të përmbushin një punë apo detyrim që kanë kohë që nuk e realizojnë dot. Pra më në fund realizojnë një qëllim të vetin.

Demi -2 yje

Binjakët kanë të bëjnë me çështjet ekonomike. Ekonomia është shumë beter këtë javë për të gjitha shenjat e tjera si dhe për ato të qëndrueshme. Do kenë një shpenzim të çuditshëm ekonomik rreth datës 8 ose një lajm që i streson, kthen mbrapsht ose do duan ta rregullojnë me patjetër. Duhet të shohin edhe çështjet shëndetësore.

Binjakët – 4 yje

Hëna e plotë është në shenjën e tyre, tani marrin çfarë meritojnë, famën e tyre sepse një Hënë e plotë i përmbush si devotshmëri, si qëllime, por është edhe Marsi që i jep një impuls që Binjakët marrin më shumë trimëri, bëjnë gjëra që s’i kanë bërë ndonjëherë, dalin më të guximshëm, plus edhe Marsi i kundërt dhe nuk e kuptojmë ku e kanë qëllimin, por për veten e tyre do të jenë në rregull.

Gaforrja – 1 yll

Është një javë shumë e vështirë për Gaforren lidhur me shëndetin, punën, prapaskenat dhe me një ngjarje që zbulohet që ata i vë në një pozicion të vështirë. Nuk do thosha fjalën apokalips se të gjithë tremben kur e themi, por do të thotë thjesht një zbulim. Ndodh diçka që atyre nuk iu pëlqen, e paparashikueshme lidhur me punën ose shëndetin.

Luani – 2 yje

Hëna e plotë është shumë e mirë në Binjak por është Marsi aty që i sjell gjërat pak nervoze dhe Luanët nuk ndihen shumë në formë, plus do futen shumë planetë në Bricjap dhe i stresojnë.

Virgjëresha – 3 yje

Kujdes në dashuri dhe ekonomi, ka prapaskena dhe paqartësi. Në fund të javës rregullohen në dashuri.

Peshorja – 4 yje

Janë një nga shenjat më me fat. Do dalin, do udhëtojnë, do komunikojnë. Dashuria do jetë mirë për ta dhe Hëna e plotë iu sjell një lajm të mirë.

Akrepi – 3 yje

Do kenë probleme me ekonominë, por do realizojnë një qëllim të rëndësishëm.

Shigjetari – 3 yje

10-ditëshi i tretë problem në dashuri, por me tre yje do arrijnë të krijojnë një marrëdhënie të fortë, një bashkëpunim në lidhje me punën, një rikthim nga e kaluara që iu jep sukses.

Bricjapi – 2 yje

Derisa të hyjnë Afërdita dhe Mërkuri në shenjën e tyre, duhet të presin sepse ka një vështirësi komunikimi për ta. Deri në fund të javës do kenë kujdes.

Ujori – 4 yje

Një nga shenjat më me fat në dashuri. Iu rikthehen të vjetër, të rinj, çdo gjë që e kanë humbur do ta rifitojnë dhe të rejat akoma do vijnë në jetën e tyre.

Peshqit – 2 yje

Peshqit e 10-ditëshit të tretë do zhgënjehen shumë në dashuri dhe ekonomi. Kujdes.