BREAKING NEWS

Kryeministri Rama ‘ngre’ traun, hapet zyrtarisht rruga e rëndësishme në vendin tonë (VIDEO-LIVE)

Kryeministri Rama ‘ngre’ traun, hapet zyrtarisht rruga e
x
BREAKING NEWS

Deputetja e njohur shqiptare jep lajmin TRONDITES, rrëqeth me mesazhin dhe ka një lutje për të gjithë: Më është rikthyer sërish tumori në tru. Të mërkurën do duhet prapë me u përballë mes jetës edhe vdekjes!

Deputetja e njohur shqiptare jep lajmin TRONDITES, rrëqeth me mesazhin dhe
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x
BREAKING NEWS

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart Taçit? Braçe shpërthen i revoltuar dhe “hedh topin” tek Arben Ahmetaj: Unë siguroj dokumentin e plotë dhe në atë datë unë kam qenë vetëm deputet

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart
x

Lifestyle

"Do ngriheni në detyrë"/ Meri Shehu jep lajmin e mirë për këtë shenjë horoskopi

"Do ngriheni në detyrë"/ Meri Shehu jep lajmin e mirë

Dashi

Pak para se te beheni te forte do ju duhet sot te shikoni rrjedhen e nje bashkepunimi te shuhet apo nje marrdhenie te venitet Por jo te gjitha te marra se bashku Vetem nje marrdhenie diku aty jashte qe do ju trishtoj.

Demi

Ylli i ndritshem i puneve dhe diteve te bukura sot shkon ne perendim apo po perendon Behuni gati te merrni me shume pergjegjesi apo bashkepunues.

Binjaket

Vjeshta do tregoj se ju dha te gjitha mundesite te ngoheshit ne Diellin e dashurise dhe te loznit me ngjyrat Tashme po bie nata ne ceshtjet tuaja errotike dhe nuk do jete me e lehte ti shikoni.

Gaforrja

Ajo qe ju sundon nga brenda tashme do marri forme dhe do ju pushtoj si ndjenje apo si mundesi Ditet e shpenguara me familjen dhe miqte tashme perenduan dhe do i perkushtoheni asaj qe ju gryen nga brenda.

Luani

Ska me takime dhe lajme te dukshme dhe te qarta Perfundon sot nje periudhe kontaktesh dhe udhetimesh ku ju mbanit flamurin tuaj ne varke Tashme do futeni ne guasken tuaj si ariu ne strofull.

Virgjeresha

Deri tani investuat dhe moret ate qe pretendonit Tashme duhet te shtroni rrugen drejt udhetimit tuaj te pare si kapiten ne nje ambjent te panjohur por shume dominat dhe instiktiv.

Peshorja

Bemat dhe mrekullite tuaja sot ulin pereden e fames dhe do ju duhet te mendoni per te ardhmen ne menyre investitutesi apo tregetari qe te vazhdoni projektet tuaja Mbijetesa ne kushte te veshtira do jete nje sprove si ato te herkulit.

Akrepi

Shkelqimi te diteve dhe te tjereve do terhiqet nga forca juaj gravitacionale ku nuk do lini asnje shenje te dikurshme te madheshtise se tyre Tashme jeni vete kontrrollori i cilesise dhe detyrimeve.

Shigjetari

Do futeni ne nje periudhe ku do ndjeheni melankolik dhe paenergji per te shitur mend apo ide e shoqeri e flerte Tashme duhet ti jepni rremave fort ne nje pozicion te veshtire skllavi ne bodrum te anijes.

Bricjapi

Papritur do beheni me serioz dhe me me qellime afatgjata ne sjelljen tuaj Nje periudhe e bukur qe ju dha shume emer dhe pozicion tashme duhet mbajtur dhe ruajtur me kujdes.

Ujori

Ju do merrni stafeten e te gjitha shenjave duke filluar te kryesoni ne emer te nje energjie qe vetem ju mund ta kuptoni si persona me largpamesi Tashme ju presin ngitje ne detyre dhe ne jete personale.

Peshqit

Zgjidhini shoket me te mire se veten pasi kjo do jete fitorja juaj kete periudhe Do keni mundesite te jeni ne nje rreth ambicioz njerzish qe do ju perparojne edhe juve Ata do jene si dallga qe do ju cojn ejuve ne breg pas nje situate te veshitire ne jeten tuaj.