BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x
BREAKING NEWS

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga  “Sky” dhe “EncroChat”, kush janë shefat e krimeve që janë përfshirë në një vrasje të bujshme në kryeqytet, SPAK gati fletë-arrestet, paralajmërohet “shkundja” e kupolës së policisë...

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga 
x
BREAKING NEWS

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se të dalë në gjyq për dy çështjet e tij penale, çfarë do të dalë nga goja e ish-agjentit të FBI për kryeministrin Rama, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe deri te bisedat e fshehta...

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se
x
BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x

Lifestyle

“Do përjetojnë një dramë ekonomike”/ Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë të horoskopit: Mos t’i japin shumë gaz makinës pas datës 20 tetor

“Do përjetojnë një dramë ekonomike”/ Meri Shehu

Astrologia e njohur, Meri Shehu, ka paralajmëruar sot personat e shenjës së Luanit që ‘të mos i japin shumë gaz makinës pas datës 20 tetor’.

E ftuar në emisionin “Wake Up”, Shehu bëri parashikimin e të gjitha shenjave të horoskopit dhe kur erdhi radhe e Luanit, ajo u shpreh ‘se do të përjetojnë një dramë ekonomike apo dramë personale pas datës 10 tetor’.

“Luanët e kanë Afërditën, mbretëreshën e bukurisë dhe ekonomisë deri më datën 9. Pastaj kjo ikën nga shenja e tyre dhe merret më shumë me ekonominë. Por do përjetojnë një dramë ekonomike ose dramë personale pas datës 10, për nja 1 javë domethënë 10-17. Sepse nga diell, errësohet paksa. Megjithatë një takim do t’a kenë shumë të rëndësishëm, me eklipsin e diellit më datën 14 që finalizohet me Hënë të Re në Peshore, ndoshta një udhëtim, takim i rëndësishëm, ndonjë vendimmarrje e rëndësishme. Diçka sikur lëviz aty.

Megjithatë këtu do të ngelemi tek ana ekonomike, do të thoja unë te Luanët dhe mos t’i japin shumë gaz makinës pas datës 20 tetor. Të moderuar”, tha Meri Shehu.