BREAKING NEWS

“Shqipëria dhe shqiptarët janë shumë pro-amerikanë”, Rama i jep medaljen “Ylli i Madh i Mirënjohjes Publike” komandantit të NATO-s

“Shqipëria dhe shqiptarët janë shumë
x
BREAKING NEWS

Ç'po ndodh me presidentin amerikan? Biden plas deklaratën e papritur: Jam i lodhur

Ç'po ndodh me presidentin amerikan? Biden plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Çfarë po përgatit Putini? Zbardhet urdhri i firmosur nga presidenti rus

Çfarë po përgatit Putini? Zbardhet urdhri i firmosur nga
x
BREAKING NEWS

Publikohet VIDEO e minutave të fundit/ “Dridhet” Tirana, shihni çfarë bëjnë tifozët holandezë…

Publikohet VIDEO e minutave të fundit/ “Dridhet” Tirana, shihni
x
BREAKING NEWS

I gjithë shteti në këmbë/ Edi Rama publikon VIDEON dhe FOTOT e fundit: Ja çfarë po ndodh nga ajri dhe deti, mbi 20 mijë vizitorë...

I gjithë shteti në këmbë/ Edi Rama publikon VIDEON dhe FOTOT
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Seanca plenare ishte parashikuar të zhvillohej nesër, Kuvendi del me njoftimin e papritur

Çfarë ndodhi? Seanca plenare ishte parashikuar të zhvillohej
x
BREAKING NEWS

Nata e çmendur me veprime të dhunshme, policia zbardh bilancin e fundit dhe tregon vendimin: Deportuam 80 huliganë italianë, do përjashtohen përgjithmonë nga ...

Nata e çmendur me veprime të dhunshme, policia zbardh bilancin e
x
BREAKING NEWS

“Keni ende punë për të bërë”, ambasadorja Yuri Kim del me mesazhin e fortë: Shqipëria ka ndërmarrë hapa për dënimin e...

“Keni ende punë për të bërë”, ambasadorja
x

Lifestyle

Do përjetoni emocione të bukura/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për shenjën tuaj

Do përjetoni emocione të bukura/ Parashikimi ditor i horoskopit,

Dashi: Bëni kujdes në dashuri, historitë e lindura kohët e fundit nuk janë aq të qëndrueshme. Ndërsa në punë do ju vijnë lajme të reja shumë shpejt.

Demi: Më në fund do të përjetoni disa emocione ndryshe. Sot një person do të tregojë se është shumë i afërt me ju. Ndërsa në punë, nëse keni ide të mira, filloni të planifikoni diçka solide për muajt në vijim.

Binjakët: Beqarët bëjnë mirë të shohin përreth sepse mund të keni pranë një person me rëndësi. Ndërsa në punë, nëse keni ndonjë dyshim, merrni kohë që të merrni vendimin e duhur.

Gaforrja: Në dashuri duhet të bëni pak durim, yjet tregojnë se është koha për të reflektuar. Në punë, dëshironi diçka të re, por bëni kujdes që të mos bëni ndonjë hap të gabuar.

Luani: Në dashuri duhet të jeni të kujdesshëm sepse mëngjesi fillon me tension. Ndërsa në punë, tani keni mundësitë më të mira për të përgatitur diçka të bukur deri në pranverë.

Virgjëresha: Emocione të bukura do të vijnë falë ndikimit të Hënës. Në punë, mund të merrni diçka më shumë. Janë të favorizuar personat e vetëpunësuar.

Peshorja: Personi që keni në krah ka nevojë për vëmendje, sidomos nëse historia juaj e dashurisë ka lindur kohët e fundit. Ndërsa në punë ka disa çështje ekonomike që duhen zgjidhur.

Akrepi: Bëni mirë që të qëndroni larg polemikave dhe diskutimeve të kota me partnerin/partneren tuaj. Në punë, sot mund të bëni disa njohje të dobishme për të ardhmen.

Shigjetari: Në dashuri, sot është një ditë mjaft interesante. Nëse duhet t’i thoni diçka partnerit tuaj, mos hezitoni. Ndërsa nëse duhet të bëni një zgjedhje në punën tuaj, sot është dita e duhur.

Bricjapi: Sot është një ditë pozitive për ndjenjat. Nëse keni qëndruar shumë gjatë vetëm, mos u mbyllni në shtëpi por dilni. Në punë, megjithatë, mos prisni por flisni nëse keni propozime të vlefshme.

Ujori: Në dashuri jeni paksa të hutuar ndaj shmangni diskutimet e panevojshme. Në punë, do të jeni kreativë, gjë që do ju ndihmojë për t’i dhënë zgjidhje disa situatave.

Peshqit: Në dashuri, nëse duhet t’i thoni diçka të rëndësishme partnerit tuaj, mos hezitoni, sot është dita më e mirë për ta bërë atë. Në punë, përpiquni të shmangni diskutimet e panevojshme me shefat.