BREAKING NEWS

“Nuredin Dumani vriste për... ”, Sali Berisha plas deklaratën 'bombë'

“Nuredin Dumani vriste për... ”, Sali Berisha plas
x
BREAKING NEWS

“Janë dy ‘sëmundje’”, Sali Berisha gjen ‘diagnozën’ e krizës brenda PD-së dhe bën deklaratën e fortë

“Janë dy ‘sëmundje’”, Sali Berisha gjen
x
BREAKING NEWS

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc Çapja, Klodiana Lala zbulon çfarë i pret 14 të rrezikshmit e shpallur në kërkim: Pas një muaji do të...

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc
x
BREAKING NEWS

"Ndodh për herë të parë"/ Ish-ministrja Mimi Kodheli jep lajmin fantastik, merr postin e rëndësishëm në Asamblenë e NATO-s

"Ndodh për herë të parë"/ Ish-ministrja Mimi
x
BREAKING NEWS

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët “përpijnë” tregun e fruta-perimeve në Tiranë, shikoni pamjet çfarë po ndodh mes dy pallateve. Reagon Policia

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët
x
BREAKING NEWS

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive tronditëse të Dumanit dhe Hoxhajt, SPAK shpall në kërkim ndërkombëtar 14 ‘bosët’ e njohur, shkresat i përcillen Interpolit

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive
x
BREAKING NEWS

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e fortë: Maskara...

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e
x
BREAKING NEWS

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/ Rithemelimi zbardh agjendën, ja si do të mësohen emrat fitues. Berisha e Paloka do të…

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/
x

Lifestyle

Do përjetoni emocione të mëdha/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për shenjën tuaj

Do përjetoni emocione të mëdha/ Parashikimi ditor i horoskopit,

Dashi: Në dashuri, përpiquni të gjeni guximin për të shkuar përtej kufijve tuaj. Në punë angazhohuni gjithmonë në maksimum për të arritur objektivat që i keni vënë vetes.

Demi: Është një periudhë pak e vështirë për dashurinë, por shtrëngoni dhëmbët sepse lajmi i mirë po vjen. Ndërsa në punë gjërat po rregullohen me kalimin e kohës.

Binjakët: Përgatituni të fshini lotët sepse do të keni shumë emocione dashurore. Dyshimet tuaja do të zgjidhen. Në punë është një periudhë stresuese, por që do të sjellë shumë kënaqësi.

Gaforrja: Dashuria do t’ju rezervojë shumë emocione duke ju sjellë lumturi të papritur. Në punë do të keni disa probleme, por në parim të zgjidhshme.

Luani: Për dashurinë këto ditë janë pak të vështira, por jeni mjaft të fortë për t’i kapërcyer ato. Në punë, besojini instinkteve tuaja dhe ndiqini ato.

Virgjëresha: Në dashuri duhet të nxitoni të ndërtoni diçka solide. Në punë duhet të mbani fort gjithçka që keni ndërtuar.

Peshorja: Në dashuri gjërat mund të ishin më mirë, por tani për tani nuk është keq. Ka situata të vështira, por duhet të ecni përpara. Sfera e punës do të bëhet gjithnjë e më i mirë.

Akrepi: Jeni duke përjetuar një periudhë që ju sjell dëshirë gjithnjë e më të madhe që të keni dikë në krah. Në punë po fliten disa gjëra, do të ketë shumë diskutime.

Shigjetari: Në dashuri do të keni disa aspekte që nuk do arrini t’i kuptoni, por nuk do të zgjasin shumë. Në punë duhet të jeni më të fokusuar se kurrë.

Bricjapi: Në dashuri do të jeni të kënaqur, por do të ndjeni se nuk ju mjafton. Në punë është e rëndësishme të besoni në atë që po bëni.

Ujori: Në dashuri po e vrisni shumë mendjen. Është koha për të ndalur së menduari kaq shumë, mos tirrni diçka që nuk është e nevojshme. Në aspektin profesional, këmbëngulja dhe guximi mund ta shpërblejnë punën që po bëni.

Peshqit: Ka disa njerëz të kësaj shenje që janë në lidhje dashurie që kanë arritur në pikën, ose për t’u zgjidhur ose për t’u mbyllur. Në punë, të përpiqesh të kesh gjithnjë e më shumë është gjëja më e mirë.