BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Lifestyle

Do përjetoni përvoja të reja/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për shenjën tuaj

Do përjetoni përvoja të reja/ Parashikimi ditor i horoskopit,

Dashi:

Në dashuri pasioni juaj do të ndizet dhe do të bëheni gati sepse mund të ndodhë e papritura për këdo. Puna e vështirë që keni bërë vite më parë do të jetë e dobishme sepse tani, do t’ju ndihmojë të arrini qëllime gjithnjë e më ambicioze.

Demi: Në dashuri do të keni pak lajme që vendosni se si t’i interpretoni. Ju gjithashtu e lini punën dhe përpiquni të angazhoheni ashtu siç vetëm ju dini të bëni.

Binjakët: Në dashuri, përqendrohuni me njerëz të rinj jashtë rrethit tuaj, të cilët mund t’ju bëjnë të përjetoni emocione të reja. Por kini kujdes të mos i merrni shumë seriozisht këto marrëdhënie. Në punë, synimet tuaja do të jenë të shumta në sajë të ambicieve tuaja.

Gaforrja: Në dashuri, kjo e enjte 21 mund të ketë një pikë kthese që do të ndryshojë planet tuaja. Edhe në punë do të ketë ndryshime që do të kërkojnë përpjekje nga ana juaj për t’i pranuar dhe për t’u pajtuar me to.

Luani: Në dashuri nuk do të jeni shumë të devotshëm, por kjo lidhet me angazhimin e vazhdueshëm për çështje praktike që kanë të bëjnë me punën. Prandaj, përpiquni të relaksoheni dhe të mos stresoheni shumë. Prisni që të jenë ditë të vështira në aspektin e punës.

Virgjëresha: Në dashuri do t’ju duhet të bëni një pushim. Ka kaq shumë gjëra të gabuara dhe ju duhet të përpiqeni të gjeni një moment për veten tuaj për të pastruar kokën nga shumë gjëra që ju vijnë në mend. Në punë mos u grindni për gjëra të kota dhe mos merrni vendime të nxituara.

Peshorja: Në dashuri kushtojini vëmendje partnerëve, këshillë kjo sidomos për ata që kanë një lidhje prej kohësh. Kujdes sepse mund të vijë një figurë e re që mund të sjellë çarje. Në punë do të ketë disa zënka, por asgjë serioze.

Akrepi: Në dashuri do të shpërbleheni për këmbënguljen dhe dëshirën tuaj për të këmbëngulur deri në fund. Në punë do të ketë ndryshime që do ju bëjnë të jetoni përvoja të tjera nga ato deri sot.

Shigjetari: Në dashuri do të jetë një ditë e enjte super pozitive. Në punë duhet të përkushtoheni dhe të përqendroheni te qëllimet tuaja.

Bricjapi: Në dashuri do të fitojë kush është më i gatshëm dhe më i prerë. Në punën tuaj përpiquni të kuptoni gjithmonë lajmet që priten, duke i ditur ato në avancë.

Ujori: Në dashuri nuk jeni shumë prezent. Ju keni disa shpërqendrime, por nuk e dini se çfarë. Në punë, përpiquni të jeni të kënaqur me atë që keni për momentin.

Peshqit: Në dashuri tregohuni të përkushtuar sa më shumë, përpiquni të mos qëndroni në një cep, si të veçuar. Në punë përpiquni të qëndroni gjithmonë një hap para të tjerëve.