BREAKING NEWS

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me presidentin amerikan Joe Biden në SHBA, çfarë u diskutua

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me
x
BREAKING NEWS

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika, Lindita Nikolla e fut Sali Berishën nga dritarja nëpërmjet karremit Bardhi, kryetarja e Kuvendit “kamikaze” anti-SHBA e “Trekëndëshit të Bermudës” dhe ortakërisë së Zenit

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika,
x
BREAKING NEWS

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes “Berisha”, në skaner pasuritë e fëmijëve, dhëndri,  aferat “Partizani”, “CEZ-DIA” dhe “Gërdeci”, zbardhen kabllogramet amerikane

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali Berisha po sulmon prokuroren ‘e hekurt’ Enkeleda Millonai që po i heton dhëndrin për pastrim parash dhe skema që po ndjek Ilir Meta për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga falja e tokave private dhe shtetërore, tenderët,  te pista e helikopterit dhe hangar për avion privat

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen,
x
BREAKING NEWS

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën “Rama-McGonigal”, ja si skandali mund të shkaktojë tërmet në Tiranë dhe Uashington, Robert Papa zbardh të rejat e fundit

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën
x
BREAKING NEWS

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën të qartë Berishës: Nuk ndryshojmë qëndrim për “non-gratat”, nxisim aktorët të shqyrtojnë me kujdes angazhimet në parti

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën
x
BREAKING NEWS

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë indeksim me 8.6 për qind nga 1 tetori, Ministria e Financave dhe Instituti i Sigurimeve Shoqërore zbardhin detajet

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë
x

Lifestyle

“Do pësoni një humbje të madhe”/ Meri Shehu jep lajmin e keq për këtë shenjë horoskopi

“Do pësoni një humbje të madhe”/ Meri Shehu jep

Dashi

Ceshtjet personale sot kane pak mister Detyrimet jane te medha dhe ekonomia akoma spo rregullohet !

Demi

Ceshtje shtepie dhe familje ju shqetesojne Merrni vendime me sa me pak risk !

Binjaket

Kujdes nga prapaskenat Realisht ne fakt dilni ne Diell ne kuptimin qe mos fshihni gje !Diskutimet japin rezultat !

Gaforrja

Nje ceshtje ekonomike vazhdon tju shqetesoj dhe te marri vemendje edhe ne diten e sotme !

Luani

Do keni pamundesi per tu mirekuptuar me personat e familjes !Dicka i trondit sot ceshtjet e marredhenieve dhe biznesit ne ta !

Virgjeresha

Behen fjale pas kurrizit tuaj !Por ju mos u jepni rendesi !Duket sikur sot doni te kargoheni nga dicka qe ju lodh !

Peshorja

Duhet te manaxhoni ne mire kohen dhe mundin tuaj aty ku duhet dhe mos i hapni si Gjermani !

Akrepi

Keni akoma pak pune ne perditshmeri Por sot kerkoni suksesin dhe famen me patjeter !Ju behet nje propizim qe ju ve ne dilema !

Shigjetari

Punet nuk perparojne ashtu sic duket Jo cdo gje qe shkelqen eshte flori !Kuptojeni me mire nevojat tuaja !

Bricjapi

Nje ceshtje ekonomike qe do ju joshi do pesoj nje perthyerje e cila ju nxjerr me humbje ose jashte realitetit !

Ujori

Nje dite e mire bashkepunimi po aspak e qarte ne lidhje me stabilitetin e punes dhe investimit !Jeta personale premton shume !

Peshqit

Nje pune e re vjen me nje ndryshim jo fort te qarte dhe te papritur !Kujdes cfarre do vendosni !