BREAKING NEWS

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si është situata: Mbyllja e vendit do të...

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si
x

Lifestyle

"Do rikthehet një person nga e kaluara", Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë: Kujdes!

"Do rikthehet një person nga e kaluara", Meri Shehu

Dashi
Sot do keni nje mundesi sqarimi te nje marredhenie ne cift por qe preket dhe luftohet nga nje marredhenia juaj e se kaluares qe po ju bene bllokim te se ardhmes

Demi
Nje relacion erotik ne nje marredhenie pune kthehet ne bumerang ne jeten tuaj dhe ju corrienton ne te gjitha aspektet ekonomike familjare dhe pune

Binjaket
Do mbyllni nje cikel me nje njohje qe e kishti trajtuar erotike por edhe shoqerore Sot do ti vini vulen ne ishte dashuri apo thjesht nje shoqeri

Gaforrja
Do jete dite e rendesishme ne lidhje me kuroren tuaj apo martesen pasi nje person i se kaluares do ju vej ne dyshime ate qe keni sot dhe ne doni ta keni me

Luani
Mund te jeni konfuz ne vendimet tuaja dhe nje here do flisni ndryshe e nje here do flisni ndryshe sidomos nese jeni midis dy zjarreve ne aspektin erotik

Virgjeresha
Sot do keni nje takim i cili do ju tregoj saktesisht se cfare keni dhene e keni marre ne nje marrdhenie e cila perves se ndjenjave kishte te implikuar edhe interesa ekonomike

Peshorja
Dite e rendesishem per jeten tuaj personale Do rikthehet dikush nga e kaluara ne jeten tuaj dhe do ju corientoj ekuilibrat e vendosur deri tani sidomos ne cift

Akrepi
Do perpiqeni te vendosni pushtetin dhe te zoteroni punen tuaj dhe kjo do lere ne hije dyshimet dhe periudhen e veshtire ku gjithcka per ju shkonte keq

Shigjetari
Pa dyshim ju do jeni perfaqesuesit kryesor te nje rikthimi te dikujt nga e kaluara ne jeten tuaj erotike per te permbushur ciklin e lene pergjysem Do ishte mire te mos gabonit perseri

Bricjapi
Rikthehen disa sqarime per te bere me dike te afert te familjes suaj per disa ceshtje te jetes suaj personale dhe komplikimit qe mund te kete pasur ne jeten tuaj duke e penguar

Ujori
Sot do kujtoni cfarrre ju bene te lumtur ne planet tuaja apo cfarre ju duhet te shtoni ne menune qe do i servirni njerzve qe ju interesojne duke mos kursyer ne ndjenja je kthim nga e kaluara do behet i rendesishem ne jeten tuaj erotike

Peshqit
Cdo beteje e juaja me fatin do ishte e kote ne momentin qe fatin ju e keni patur aty por nuk e keni vleresuar sa duhet sidomos ne shoqeri e dashuri