BREAKING NEWS

“Bandat shqiptare ‘uzurpojnë’ rrugët e Britanisë”, Sekretarja e Brendshme nuk ndalet: Ky është vetëm fillimi, ja masat që do të merren

“Bandat shqiptare ‘uzurpojnë’ rrugët e
x
BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x

Lifestyle

Do të kenë rritje rroge dhe ngritje në detyrë, 3 shenjat e horoskopit që do t’iu buzëqeshi fati në korrik

Do të kenë rritje rroge dhe ngritje në detyrë, 3 shenjat e

Muaji i parë i verës po përfundon për pak ditë duke i dhënë kështu stafetën korrikut, i cili do të na sjellë një hap më pranë jo vetëm pushimeve verore, por edhe arritejeve personale. Një ngritje në detyrë apo rritje rroge është dhurata më e bukur që do të marrin personat e lindur në 3 shenjat e mëposhtme.

Keni punuar shumë në të kaluarën dhe prisni që kjo t’ju njihet disi. Ndaj kemi një lajm të mirë për ju, pasi në periudhën e ardhshme do të shihni progres, zhvillim dhe suksese të mëdha në jetën tuaj profesionale. Eprorët tuaj në punë do duan t’ju shpërblejnë për cilësinë e punës që ofroni, në praktikë. Nëse jeni sërish një profesionist i pavarur, do të keni mundësi të bëni marrëveshje fitimprurëse që do t’ju sjellin fitime të mëdha. Përgatituni për gjëra shumë të mira që do të vijnë vetë tani pa bërë shumë. Kushtojini vëmendje vetëm disa njerëzve me të cilët punoni, të cilët mund të mos kenë qëllimet më të mira ndaj jush.

Nëse nuk jeni të kënaqur me jetën tuaj aktuale profesionale, ose sepse jeni të mërzitur atje ku punoni tani, ose sepse dëshironi të bëni diçka tjetër, është koha t’ju tregojmë se do të bëhen ndryshime. Ka shumë mundësi që t’ju bëhet një propozim interesant për të nisur diçka të re që do t’ju duket shumë interesante. Megjithatë, përmes diskutimeve mund të arrini diçka më të mirë në punën në të cilën jeni tashmë, si promovimi në një pozicion të ri ose një rritje e kënaqshme rroge.

Kohët e fundit i jeni përkushtuar 100% punës dhe kjo ndërkohë që nga njëra anë ju mbush sepse keni synime nga ana tjetër ju lodh. Kjo nuk do të ndryshojë në periudhën e ardhshme pasi duket se punëdhënësit tuaj janë shumë të kënaqur me ju dhe synojnë t’ju japin përgjegjësi të tjera sepse besojnë shumë tek ju dhe aftësitë tuaja. Por mos u shqetësoni sepse bashkë me detyrimet do të merrni edhe rritje rroge.