BREAKING NEWS

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish ministri i Drejtësisë zbardh detajet dhe zbulon prapaskenat

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish
x
BREAKING NEWS

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën ‘bombë’: Samiti i nesërm, përpjekja e fundit e BE për të eliminuar...

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret entuziazmin Flamur Nokës: Kur trukohen janë maskaradë, mos më trego mua...

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk përmbahet Evi Kokalari, sulmon ashpër Alimehmetin

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk
x
BREAKING NEWS

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë e Tiranës, vjen reagimi i menjëhershëm i Metës

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë
x
BREAKING NEWS

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga ullinjtë e Saliut

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga
x
BREAKING NEWS

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind Këlliçi dhe habit me deklaratën: Ilir Alimehmeti do të jetë...

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind Këlliçin, Ilir Alimehmeti tërhiqet papritur nga balotazhi i Primareve të Tiranës

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind
x

Lifestyle

Do të kesh karrierë të suksesshme? Zgjidh këto kristale "magjike", do t'ju ndihmojnë

Do të kesh karrierë të suksesshme? Zgjidh këto kristale

Siç mund ta dish, kristalet mund të transmetojnë energjinë që ti dëshiron dhe kristale të ndryshme lidhen me qëllime dhe përdorime të ndryshme.

Sot, do të flasim për kristalet që të ndihmojnë në rrugën e karrierës, duke e qartësuar apo përmirësuar atë, si dhe duke tërhequr drejt teje njerëz dhe mundësi të reja.

Lapis lazuli

Të inkurajon të synosh më të mirën dhe të kesh vëmendjen dhe promovimin që dëshiron. Mjafton të vendosësh qëllimin dhe ky kristal të ndihmon ta arrish.

Black obsidian

Ky kristal shërben si mburojë ndaj energjive negative të eprorëve, kolegëve që merren me thashetheme dhe ambientit toksik që të rrethon.

Moonstone

Energjia intiutive dhe mistike që ofron "guri i hënës" të ndihmon me idetë kreative.

Amber

Sipas legjendave, shpirti i një tigri është "burgosur" në këtë kristal dhe të motivon vazhdimisht që të jesh versioni më i mirë i vetes, në çdo çast.

Clear quartz

Të ngre humorin dhe të ofron vetëm energji pozitive. Perfekt për projektet që kërkojnë ide, punë dhe vullnet.