BREAKING NEWS

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të SPAK. Zbardhet çfarë u vendos për 'fatin' e tyre

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të
x
BREAKING NEWS

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses dhe 5 gjyqtarëve të GJL (EMRAT)

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbardhet arsyeja e aktit ekstrem, dalin pamje nga vendi ku vdiq gazetari dhe analisti (VIDEO)

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë
x
BREAKING NEWS

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’ qeverinë: Ai nuk ka keq vetëm ministrat, por edhe...

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i banesës (EMRI+FOTO)

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x

Lifestyle

Do të merrni lajme të mira/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për shenjën tuaj

Do të merrni lajme të mira/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni

Dashi: Ndiheni të lodhur nga historia juaj e dashurisë, ndoshta keni probleme në familje. Në punë duhet të bëni zgjedhje të reja, ndaj mos hezitoni.

Demi: Sot është dita e duhur për çiftet që duan të bëjnë një zgjedhje për planet e së ardhmes. Në punë duhet të zgjidhni një problem, që ndoshta i përket së shkuarës. Por mos kini frikë, do të vijnë lajme të mira.

Binjakët: Beqarët të përgatiten sepse mund të kenë takime që ndikojnë në aspektin e romancës. Në punë, mund të vijnë transferime ose ndryshime.

Gaforrja: Sot në dashuri jo gjithçka shkon ashtu siç do të dëshironit, ndaj përpiquni të mos i ndërlikoni gjërat. Në punë, kini kujdes nga një person që mund të shkaktojë probleme.

Luani: E diela premton momente romantike, veçanërisht nëse po shijoni historinë me një person të shenjës së Peshores. Në punë keni pasur shumë shpenzime ndaj bëni kujdes në sektorin financiar.

Virgjëresha: Ju dëshironi të jeni të qetë, por mos u pushtoni nga dembelizmi. Partneri ka nevojë për energjinë tuaj. Në punë, ajo që do të ndodhë tani mund të jetë e rëndësishme për të ardhmen!

Peshorja: Kini durim. Hëna së shpejti do të jetë në anën tuaj dhe do t’ju ndihmojë në dashuri. Në punë, përpiquni të ecni përpara dhe të bëni zgjedhje të reja.

Akrepi: Në dashuri dita është interesante, do të shijoni qetësinë me partnerin. Në punë është koha për të bërë zgjedhje sepse do të vijnë shumë shpejt lajme të mira.

Shigjetari: Sot mund të kapërceni çdo konflikt që keni pasur me partnerin/partneren. Në punë, situata është e mirë: të rinjtë duan një ndryshim, ndoshta lind një mundësi që të shkojnë jashtë vendit.

Bricjapi: Dita e sotme do të fillojë me diskutime, veçanërisht nëse keni romancë me persona që kanë lindur në shenjën e Peshores dhe Dashit. Ndërsa paratë dhe sukseset e vogla janë rrugës!

Ujori: Hëna është në anën tuaj, ndaj shijoni disa momente të bukura. Në punë do ju vijnë propozime që janë vendimtare për të ardhmen.

Peshqit: Në dashuri, nëse keni përjetuar një problem në 48 orët e fundit, tani do të jeni më të qetë. Sa i përket punës, tani ndiheni të pasigurt por duhet të përpiqni të shikoni të ardhmen me optimizëm dhe qetësi!