BREAKING NEWS

Amerikanët të prerë për zgjedhjet, ultimatum Ramës, Bashës dhe KQZ të lënë jashtë listave personat “non grata” në SHBA dhe të inkriminuarit

Amerikanët të prerë për zgjedhjet, ultimatum Ramës,
x

Lifestyle

“Do të përjetojnë ndryshime të mëdha”, astrologia e njohur zbulon cilat janë 5 shenjat e horoskopit më me fat për vitin 2021

“Do të përjetojnë ndryshime të mëdha”,

Astrologia Esmeralda Petrela zbuloi mëngjesin e sotëm 5 shenjat më me fat për vitin 2021. Shenja që sipas saj do të ketë më shumë fat për këtë vit është ajo e Bricjapit.

“Për mendimin tim shenja e Bricjapit do të ketë më shumë fat këtë vit. Ujori do ketë super ndryshime të mëdha të jetës, gjithashtu Binjakët dhe Peshorja do kenë ndryshime të mëdha. Edhe shenja e Virgjëreshës do ketë fat gjatë këtij viti”, bëri të ditur ajo.