BREAKING NEWS

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK, nëse Kraja nis goditjen e Berishës dhe Metës rrezikohet të ketë destabilitet

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK,
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente sekrete, së shpejti qeveria e Shqipërisë do të ekspozohet

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente
x
BREAKING NEWS

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje atyre që synonin të ma ‘hiqnin kokën’, të përshpejtojnë

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje
x
BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x

Lifestyle

Do të thonë gjithmonë “jo”, këto janë tre shenjat e horoskopit që nuk do martohen kurrë

Do të thonë gjithmonë “jo”, këto janë tre

Disa njerëz thjesht duan të jenë beqarë. Edhe vetëm me idenë se do të kenë një lidhje çmenden dhe përpiqen ta shmangin në çdo mënyrë.

Sigurisht që u pëlqen të flirtojnë por kaq. Kur gjëja fillon të bëhet serioze, ata e bëjnë atë me kërcime të lehta. A ka të bëjë kjo me shenjën e tyre të zodiakut? E sigurt është se shenjat e mëposhtme nuk shkojnë mirë me angazhimet.

Njihuni me 3 shenjat e zodiakut që thonë “jo” në kërkim të gjysmës tjetër:

Virgjëresha

Virgjëresha është e vështirë të mërzitet sepse gjithmonë do të gjejë gjëra për të bërë. Është në lëvizje të vazhdueshme, punon shumë dhe ia arrin qëllimeve. Ai do të ketë një lidhje vetëm nëse bie në dashuri shumë fort.

Akrepi

Ai dëshiron të ketë miq dhe të kalojë mirë, por nuk është se i duhet. Ai do të shijojë njëlloj vetminë dhe qetësinë e shtëpisë së tij.

Ai dëshiron kohë të mjaftueshme me veten, ai analizon të tjerët me orë të tëra dhe në përgjithësi organizon dhe metoda lëvizjet e tij të radhës. Nëse partneri i tij nuk mund ta pranojë plotësisht, ai preferon t’i thotë “lamtumirë”.

Ujori

Ujori di të argëtohet dhe të jetë i rrethuar nga njerëz dhe në përgjithësi, ai kalon mirë kudo që ndodhet. Për shkak se mënyra e tij e të menduarit është shumë e veçantë dhe jokonvencionale, ai vështirë se do të përshtatet në mënyrë të përsosur me dikë.

Ai gjithashtu i jep përparësi asaj që është e rëndësishme për të, siç është udhëtimi i shpeshtë dhe veçanërisht kur është vetëm.