BREAKING NEWS

Rama përjashton rreth 35 deputetë nga lista e 25 prillit, ja emrat e PS, PD, LSI dhe partive të tjera që pritet të kandidojnë në 12 qarqet

Rama përjashton rreth 35 deputetë nga lista e 25 prillit, ja emrat e
x

Lifestyle

Do t’iu ndryshohet jeta/ Muaji shkurt premton ndryshime rrënjësore për këto 3 shenja të horoskopit

Do t’iu ndryshohet jeta/ Muaji shkurt premton ndryshime

Horoskopi parashikon se Shkurti do të ndryshojë jetën e disa prej shenjave të Horoskopit, ku fati do të jetë në anën e tyre për të rindërtuar planet. Gjithçka do t’ju vijë në ndihmë, prandaj nuk duhet të hiqni dorë nga risitë. Muaji i fundit i dimrit do t’ju ndryshojë rrënjësisht jetën këtyre tre shenjave.

Peshqit

Shkurti do të jetë muaji më i jashtëzakonshëm për Peshqit, të cilët do të arrijnë një nivel krejtësisht të ndryshëm të jetës. Do të ndihen të dashur dhe të rëndësishëm për dikë. Pengesat do të shfaqen para Peshqve, por do t’i kapërcejnë të gjitha lehtësisht sepse forca e tyre e brendshme do të jetë e mjaftueshme për shumë fitore. Gjatë gjithë shkurtit, personat që i përkasin kësaj shenje do të ndihen me shumë fat.

Ujori

Ndryshime të mëdha e presin Ujorin këtë muaj. Horoskopi sugjeron se është koha që Ujori të shikojë nga afër mjedisin e tyre, pasi është dikush që do të jetë një mbështetje e madhe. Kjo mund të jetë e vërtetë jo vetëm për dashurinë, por dhe për biznesin. Ndryshimet nuk do t’ju mbajnë në pritje, por do të jeni plotësisht të gatshëm të pranoni kthesat e fatiti dhe të filloni të jetoni ashtu si keni ëndërruar.

Akrepi

Për Akrepët, shkurti do të jetë muaji më i mirë gjatë këtyre viteve, dhe ky është vetëm fillimi. Aq shumë ngjarje do të ndriçojnë rrugën tuaj saqë nuk do të arrini të përmbushni atë që keni ëndërruar. Një ngjarje me të vërtetë unike do të ndryshojë jetën tuaj dhe më pas do të shoqërohet me shumë blerje, udhëtime dhe shumë lumturi.