BREAKING NEWS

Mediat serbe jehonë vrasjen e tmerrshme në Kosovë: Policia e rrethoi, por autori zgjodhi të vriste veten

Mediat serbe jehonë vrasjen e tmerrshme në Kosovë: Policia e
x
BREAKING NEWS

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka përgjegjësi për largimin e të rinjve

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë: Kanë devijuar nga objektivi, nuk po merren me zyrtarët e lartë

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë:
x
BREAKING NEWS

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së zbardh prapaskenat

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë po ndodh

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x
BREAKING NEWS

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/ Çfarë po paralajmëron Berisha: Brenda 6 muajve tre media...

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/
x
BREAKING NEWS

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e Sokol Halilit pak momente pas aktit të tmerrshëm (FOTO)

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e
x
BREAKING NEWS

Berisha ‘bëhet lëmsh’, thërret demokratët në protestë më 4 dhjetor, e korrigjon Floriana Garo

Berisha ‘bëhet lëmsh’, thërret demokratët
x

Lifestyle

Do t’ju buzëqesh fati, dashuria dhe financat janë në ditët më të mira, 2 shenjat e Horoskopit më me fat të Tetorit

Do t’ju buzëqesh fati, dashuria dhe financat janë në

Tetori ka ardhur dhe të gjithë shpresojmë për më shumë favor se muajt e mëparshëm. Edhe pse ky muaj mund të mos jetë në gjendje të ndryshojë plotësisht jetën tonë, por dy përfaqësues të zodiakut, këtë muaj do të kalojnë një kohë të mirë.

Kush do ta shohë fatin duke buzëqeshur sërish, dashurinë t’i trokasë në derë dhe gjërat profesionale të stabilizohen?

Ja cilët janë 2 fituesit me fat të muajit tetor!

Peshorja

Tetori do t’i sjellë dorën Peshores dhe të gjithë sytë do të jenë tek ata këtë muaj. Marrëdhënie të reja do të shfaqen, shoqëria juaj do të arrijë nivele të paprecedentë dhe profesionalizmi juaj do të ngrihet, pasi është koha që Peshorja të ndihet e kërkuar në çdo fushë.


Në përgjithësi, ky është një muaj i mirë për hapje të reja, por edhe për udhëtime të lira. Muaji juaj i ditëlindjes është gjithashtu një nga më të mirët këtë vit për ju, kështu që çfarë mund të jetë më mirë?

Ujori

Një nga shenjat më të favorshme të fatit të vitit, Ujori, këtë muaj pritet të marrë hov. Sipas parashikimeve për shenjën tuaj të Horoskopit, tetori pritet të jetë plot emocione, eksperienca të reja, udhëtime dhe fundi i tij mund të mbajë një dashuri të madhe.

Shijojeni atë deri në momentin e fundit dhe jetoni, sepse mund të jetë ai që do t’ju ndryshojë jetën.