Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Përplasjet e forta, ambasadorja Yuri Kim ultimatum të prerë Ramës dhe Bashës: Ju jeni pala përgjegjëse, mos harroni marrëveshjen e ...

Përplasjet e forta, ambasadorja Yuri Kim ultimatum të prerë
x

Lifestyle

"Do tradhtoheni keq fare", Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi që të kenë kujdes

"Do tradhtoheni keq fare", Meri paralajmëron këtë

Astrologe Meri Shehu ka publikuar parashikimin e horoskopit për ditën e sotme.

Në parashikimin që sjell meganews.al, Meri paralajmëron surpriza për disa shenja.

Lexoni më poshtë:

Dashi
Shume shnse e mundesi qe keni patur ne jeten tuaj tashme do zvogelohen ne numer por edhe mund te permbysen ato qe keni arritur deri tani

Demi
Do futeni ne nje periudhe me startegjike dhe te matur Do merrni me shume kenaqesi shpirterore dhe pune gjate kesaj periudhe Do jeni te fshehte

Binjaket
Do jeni ne nje periudhe shume ekonomike ne kete periudhe Lidhjet e planeteve do ju rikthejne disa te mira ne pune qe lidhen me shkrime publikime apo intelektuale e tregeti

Gaforrja
Cdo gje qe pretendohet e lehete ne kete periudhe d0o jete e veshtire Do merrni me shume veshtiresi pozicione pune madje do jeni ne pritje ne shumicen e reaste Po keshtu ne jeten personale do mbeten ne raft

Luani
Aferdita ne shenjen tuaj ju cliron nga pasigurite Do fitoni shume nga ana ekonomike nese merreni me mjeksi faramaci e pune teraupetike Do keni fat ne jeten erotike

Virgjeresha
Jeni ne nje moment ku mund te ndihmoni veten apo te beheni pjese e nje terapie e cila do ju cliroj fizikisht e psikologjikisht Ceshtjet ekonomike mbeten ne vend ose kthehen mbrapsht

Peshorja
Do beheni gati te shikoni partneret tuaj ne cift te ndryshuar apo nje martese qe permbysest ose nje biznes qe permbyset si projekt Merruni me veten te tjetert nuk jane aty per ju

Akrepi
Ju rikthehet nje munesi ngdalsimi ne punen tuaj per te reflektuar ne lidhje me ndryshime apo rregullime qe mund te beniMos beni fillime te reja dhe rregulloni jeten erotike duke pare mire me ke keni te beni

Shigjetari
Nje person ju del shume i keq apo krejtesisht ndryshe nga sa e kishit menduar qe ishte Nje zzhgenjim ky qe do ju beje te reflektoni per shume kohe dhe te ftofeni ne fushen e ndjenjave

Bricjapi
Nje ceshtje familjare te cilen e quanit te rregulluar apo sqaruar mund te rikthehet perseri Nje djal apo i aferm do ju krijj probleme familjare

Ujori
Per ju dita sjell nje mundesi per te ber gjera te vlefshme qe kane te beujene me jeten tuaj punen te ardhmen por qe mund te quhen edhe si nje lloj terapie

Peshqit
Do ngeli pas ne vend persa i perket vrrullit qe keni marre Ka ardh momenti te shikoni me me kujdes se cfarre pune mund te jete me e mire per ju Nje njohje ne pune do ju ngreje moralisht dhe erotikisht