BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x

Lifestyle

Doni të flisni me veten? Whatsapp ua ofron këtë mundësi, njihuni me ndryshimet e fundit të aplikacionit

Doni të flisni me veten? Whatsapp ua ofron këtë mundësi,

Versioni i përditësuar i WhatsApp ka ardhur me disa ndryshime, më saktësisht me 3 opsione të reja që duhe t'i hidhni një sy se mund t'u hyjnë në punë në punë në një moment (ose jo).

E para ka të bëjë me privatësinë e fotografive. Nëse ju i dërgoni dikujt një foto që mund të shihet një here (view once), personi tjetër nuk mund ta ruajë atë as me screenshot. Privatësia juaj është më e sigurtë.

E dyta, tani mund t'i shkruani vetes. Po, është disi e çuditshme, por opsioni "Message Yourself" mund të jetë shumë i dobishëm nëse e trajtoni si një vend për të ruajtur lista blerjesh, shënime, foto e shumë gjëra të tjera. 

Dhe e treta, më në fund një llogari Whatsapp-i mund ta hapni në dy telefona të ndryshëm, nëse sigurisht keni  versionin 2.22.25.8 të aplikacionit. Kështu, ju mund të lidhni një llogari në dy telefona të ndryshëm, qofshin Android apo iPhone.