BREAKING NEWS

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!
x

Lifestyle

Donte të dukej e të shiste mend, bëri heroin me objektin më të papërshtatshëm, por me gjestin “idiot” e pësoi

Donte të dukej e të shiste mend, bëri heroin me objektin më

Një burrë që vodhi dritat blu të makinës së policisë, për të shitur mend, e pësoi. U ndalua dhe u prangos, duke u futur në qeli.

Policia britanike deklaroi se 30-vjeçari David McBeth hipi mbi një prej makinat e tyre, e parkuar para një rajoni dhe nisi të gjuante me shqelma mekanizmin e dritave të emergjencës, derisa në fund i shkëputi nga vetura, e hodhi mbi supe dhe iku qetësisht në rrugë.

Ai u filmua në disa zona me dritat në krahë, por pasi u prangos dhe burgos, dritat e makinës nuk janë gjetur ende.