BREAKING NEWS

“Kjo është një ditë që kam dashur të vijë prej kohësh”/ Emocionohet kryeministri Rama, nderon në Kosovë akademikun shumë të njohur me “Yllin e Medaljes”: Zotni burrë, vetëdija e tij është tipar dallues!

“Kjo është një ditë që kam dashur të
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për çfarë kanë rënë dakord me Albin Kurtin: Do ndodhë në javën e fundit të nëntorit

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për
x
BREAKING NEWS

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama mban qëndrimin e prerë për tensionet në Veri dhe jep mesazhin e fortë: E drejta është me...(VIDEO-LIVE)

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët, kryeministri i Kosovës mesazh të fuqishëm

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët,
x
BREAKING NEWS

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë Berishën drejt SPAK, gjenerali zbërthehet te amerikanët për aferën e Gërdecit

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë
x
BREAKING NEWS

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan Hoxhës në ambasadën amerikane dhe akuzat ndaj Shkëlzen Berishës

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan
x
BREAKING NEWS

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas epokës Merkel, ja rezultati paraprak i zgjedhjeve në Gjermani

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas
x

Lifestyle

Dy shenjat më me fat të muajit gusht

Dy shenjat më me fat të muajit gusht

Personat që i përkasin shenjave të Dashit dhe Luanit në Horoskopi, do të kenë një gusht perfekt.

Dashi: Energjia që ju rrethon do jetë pozitive dhe pasiononte

Këtë muaj kozmosi inkurajon dashin të vërë në zbatim të gjithë frymëzimin krijues. Bota do jetë sheshi i lojërave dhe dashi do të shfaqë fëmijën brenda vetes, në ato momente argëtimi. Dashi duhet të lidhet me këtë lloj magjie sepse universi thjesht do i japë një dorë.

Luani: Muaji ku do të shkëlqejë

Është koha që Luani të dalë më shumë se kurrë në skenë dhe të shkëlqejë, të tregojë talentin dhe të marrë gjithë vëmendjen dhe vlerësimin që meriton, kudo që të shkojë. Këtë muaj Luani thjesht duhet të vazhdojë të jetë vetvetja. Besimi dhe intuita do jenë armët e tij më të forta. Ky muaj për Luanin do të jetë thjesht i lavdishëm.