Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E dashura 22-vjeçare humbi jetën gjatë seksit, 27-vjeçari përballet me akuza të tmerrshme në gjyq

Postuar: 12/11/2019 - 16:06

Një 27-vjeçar i akuzuar për vrasjen e një studenteje britanike, është vënë përballë një dëshmie të fortë nga një tjetër vajzë. Ajo i ka thënë gjykatës se pak kohë më parë ai ka tentuar ta vrasë, duke u munduar që ta mbyste.

Vajza ka treguar në gjykatë se ka pasur një përleshje fizike me djalin, gjatë tentativës për të ikur, ndërsa ishin takuar pas një komunikimi në rrjetin social Tinder.

Sipas mediave britanike, 27-vjeçari akuzohet se ka vrarë studenten 22-vjeçare Grace Millane, edhe pse ai nuk e pranon akuzën dhe pretendon se ajo ka humbur jetën gjatë marrëdhënies seksuale.

Mediat britanike shprehen gjithashtu se kundër 27-vjeçarit kanë dëshmuar edhe dy femra të tjera, të cilat tregojnë se u është rrezikuar jeta prej tij, ndërsa gjykata pritet që të marrë një vendim final në javët në vijim.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/12/2019 - 10:38

Flasim për atmosferë festive apo jo? Nëse nuk keni vendosur ende për pemën e Krishtlindjeve në shtëpi, atëherë njihuni me çiftin të cilët kanë plot 350 të tilla.

Postuar: 12/12/2019 - 10:06

Pas 73 vjetësh, studiuesit zbuluan se si duket fundi i detit pas një shpërthimi që hodhi në ajër

Postuar: 12/12/2019 - 08:11

Një 19-vjeçare ukrainase, me banim në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka vendosur të nxjerr në sh

Postuar: 12/12/2019 - 07:02

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do