Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E frikshme/ Gruaja shkon në spital me dhimbje veshi, mjekët shokohen nga ajo që gjejnë (FOTO)

Postuar: 25/08/2019 - 22:47

“Mbrëmë vendosa pambuk në vesh duke menduar se më kishte hyrë ujë. Kurrë nuk kisha menduar se në vesh më kishte hyrë një merimangë. Nuk ia kam as idenë më të vogël si ka ndodhur.” Kështu ka treguar Susie Torres për mediat lokale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo u paraqit në spital me dhimbje veshi. Susie Torres mendonte se i kishte hyrë ujë në vesh, por për habinë e saj dhe të mjekëve, rezultoi se në vesh kishte një merimangë.

Pas ndërhyrjes së mjekëve në Kansas City të SHBA-ve, merimanga iu nxorr nga veshi.
 
Merimanga kafe, sëbashku me vejushën e zezë, njihen si dy prej llojeve me helmuese të merimangave. Mbijetesa e gruas shihet si fat i madh për të.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 20:02

Planeti i zbuluar kohët e fundit nga Nasa , i ngjashëm me tokën quhet Kepler- 452B dhe ndodhet ja

Postuar: 17/09/2019 - 19:58

Policia në SHBA thotë se një çift kanë kryer seks në makinën e policisë pasi u arrestuan teksa ng

Postuar: 17/09/2019 - 15:42

Një mësues nga fshati Greme e Komunës së Ferizaj shihet duke dhunuar në orë të mësimit një nxënës

Postuar: 17/09/2019 - 09:08

Jo të gjithë miqtë me përfitime janë aq me fat sa të bien në dashuri, kështu që shijoni momentin.

Postuar: 16/09/2019 - 15:57

Një nënë me tre fëmijë ka kaluar më shumë se tre javë në spital dhe ra në koma pasi iu shfaq sëmu