Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E gjeti në krevat me të dashurën, 20-vjeçari merr thikën dhe bëhet gati t’ia presë shokut

Postuar: 14/09/2019 - 20:40

Një 20-vjeçar xheloz ka përfunduar në burg pasi kërcënoi t’i priste organin gjenital shokut të tij. Dylan Barnes donte të lëndonte mikun e tij pasi e gjeti në krevat me partneren e tij.

Barnes kishte dalë për të pirë me Max Wiseman dhe të dashurën e më pas ata të tre shkuan në shtëpinë e saj dhe u shtrinë në krevat.

Në një farë pike, Dylan raportohet të jetë bërë me nerva dhe të ketë akuzuar Wiseman-in se po përpiqej t’i joshte të dashurën. Më pas ai mori një thikë nga kuzhina dhe ia drejtoi drejt organit gjenital.

Barnes raportohet t’i ketë thënë:

"Do të ta pres se më preke të dashurën.”

Më pas ai e lëshoi thikën dhe filloi t’i binte në grushte pa pushim. Shoku arriti që t’ia mbathte nga apartamenti ku ndodheshin dhe shkoi në spital për t’u mjekuar.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/10/2019 - 18:17

Astrologët shprehen se femrat që i përkasin shenjave të mëposhtme të horoskopit, konsiderohen si idealet.

Gaforrja

Postuar: 14/10/2019 - 17:25

Ishin mbledhur për të përcjellë për në banesën e fundit, efektivi i Forcave të Mbrojtjes në Irlan

Postuar: 13/10/2019 - 15:27

Astrologët thonë se personat që i përkasin shenjave të Horoskopit që vijojnë si më poshtë, nuk e

Postuar: 12/10/2019 - 22:03

Të dielën e fundit të muajit, akrepat e orës do të kthehen përsëri një orë prapa.Në fundjavën e f