BREAKING NEWS

Eliminoi gruan me levë hekuri në Durrës dhe më pas telefonoi policinë, e arrestojnë teksa pinte cigare, zbardhet dëshmia e burrit: Ja pse e vrava, ma solli shpirtin aty ku nuk mban më!

Eliminoi gruan me levë hekuri në Durrës dhe më pas telefonoi
x

Lifestyle

E gjeti në krevat me të dashurën, 20-vjeçari merr thikën dhe bëhet gati t’ia presë shokut

E gjeti në krevat me të dashurën, 20-vjeçari merr

Një 20-vjeçar xheloz ka përfunduar në burg pasi kërcënoi t’i priste organin gjenital shokut të tij. Dylan Barnes donte të lëndonte mikun e tij pasi e gjeti në krevat me partneren e tij.

Barnes kishte dalë për të pirë me Max Wiseman dhe të dashurën e më pas ata të tre shkuan në shtëpinë e saj dhe u shtrinë në krevat.

Në një farë pike, Dylan raportohet të jetë bërë me nerva dhe të ketë akuzuar Wiseman-in se po përpiqej t’i joshte të dashurën. Më pas ai mori një thikë nga kuzhina dhe ia drejtoi drejt organit gjenital.

Barnes raportohet t’i ketë thënë:

"Do të ta pres se më preke të dashurën.”

Më pas ai e lëshoi thikën dhe filloi t’i binte në grushte pa pushim. Shoku arriti që t’ia mbathte nga apartamenti ku ndodheshin dhe shkoi në spital për t’u mjekuar.