BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Lifestyle

Fati i tyre është i shkruar/ Këto 2 shenja të horoskopit kanë lindur për t’u bërë milionere

Fati i tyre është i shkruar/ Këto 2 shenja të horoskopit

1-Peshorja

Me Afërditën si udhëheqëse Peshoret janë të dhëna pas të bukurës dhe klasit të jetës.

Ju kërkoni gjithmonë më shumë nga vetja dhe nga njerëzit që ju rrethojnë.

Jeni lojtarë goli në ekip dhe dini si t’i mbani gjërat në ekuilibër.

Shanset për tu pasuruar janë të larta sepse idetë dhe puna nuk ju mungojnë!

2-Bricjapi

Dëshira juaj për të shijuar jetën e ëndrrave është arsyeja pse keni më shumë shanse se shenjat e tjera për të marrë statusin e miliarderit.

Ju problemet e punës i hani si kafshata buke dhe nuk ju trembin.

Bricjapët janë të suksesshëm në biznes sepse e lejojnë veten të ëndërrojnë dhe përdorin intuintën e tyre për të marrë përsipër rreziqe.