Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E kapi duke parë filma porno, gruaja merr vendimin ekstrem ndaj burrit të saj

Postuar: 24/04/2019 - 20:05

Një burrë është vrarë nga bashkëshortja e tij pasi kjo e fundit e kapi “mat” duke parë film porno.Patricia Hill vrau bashkëshortin Frank në korrik të vitit të kaluar në hangarin e shtëpisë së tyre në Pine Bluff, Arkansas.

Frank ishte regjistruar në një kanal me pullë të kuqe disa herë Hill e kishte anuluar. Por kur zbuloi se ai ishte regjistruar sërish, e ekzekutoi me armë.

Gruaja deklaroi në gjyq se shkoi me vrap në banesë, mori një pistoletë dhe u kthye në hambar duke qëlluar bashkëshortin dy herë në këmbë.

Ajo e mori dëshirën e Frank për të parë pornografi si një fyerje ndaj saj dhe Zotit.

Pas vrasjes së burrit, Hill shkoi në shtëpinë e saj për të lajmëruar policinë dhe ambulancën.

Frank Hill u dërgua në spital, ku edhe ndërroi jetë më vonë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/08/2019 - 23:24

Një grua mund t'i japë fund një lidhjeje edhe pse mund të jetë shumë e dashuruar!

Postuar: 17/08/2019 - 22:14

Sa herë kemi dëgjuar këshilla nga prindërit "ha një banane para se të shkosh në punë" o

Postuar: 17/08/2019 - 12:30

Ditët e fundit në Itali po qarkullon gjerësisht lajmi i fituesit të më të madh në historinë e lot

Postuar: 16/08/2019 - 23:58

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 17 gusht 2019.

Postuar: 15/08/2019 - 23:18

Është i ditur fakti që seksi ka efekt relaksues, madje e stimulon gjumin.