BREAKING NEWS

Kush do donte ta vriste Sali Berishën? Ervin Karamuço hedh dyshime të forta: Ekziston mundësia që Gerti Shehu të jetë përdorur nga...

Kush do donte ta vriste Sali Berishën? Ervin Karamuço hedh dyshime
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x
BREAKING NEWS

Nisin procedurat për largimin e ambasadores Yuri Kim, zbardhet njoftimi i minutës së fundit

Nisin procedurat për largimin e ambasadores Yuri Kim, zbardhet njoftimi i
x
BREAKING NEWS

Parlamenti zviceran miraton marrëveshjen e rëndësishme me Shqipërinë

Parlamenti zviceran miraton marrëveshjen e rëndësishme me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Kreu i SPAK takim me zyrtarët e lartë të DASH

Çfarë po ndodh? Kreu i SPAK takim me zyrtarët e lartë
x
BREAKING NEWS

Nën hetim për pastrim parash, Gjykata e Posaçme merr vendimin e rëndësishëm Rezart Taçin

Nën hetim për pastrim parash, Gjykata e Posaçme merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

E TRISHTË/ Humbje e madhe për futbollin e vendit tonë! Shënoi emrin te rekordmenët e katërkëndëshit në botë, ndahet nga jeta parakohe legjenda e portës shqiptare (Emri+Foto)

E TRISHTË/ Humbje e madhe për futbollin e vendit tonë!
x
BREAKING NEWS

"Frika më e madhe ishte kur...", drejtori i kabinetit tregon çastet pas goditjes së Berishës: U bllokuam, patëm...

"Frika më e madhe ishte kur...", drejtori i kabinetit tregon
x

Lifestyle

E keni gjetur partnerin/en tuaj? Ja shenjat e Horoskopit që krijojnë kombinimet perfekte në dashuri

E keni gjetur partnerin/en tuaj? Ja shenjat e Horoskopit që krijojnë

Duke pasur parasysh se cilat shenja të zodiakut kanë më shumë gjasa të bien në dashuri me ju, mund t’ju ndihmojmë… shikoni një kombinim që është i përputhshëm astrologjikisht. Mos ngurroni të vini bast për kombinimet e mëposhtme!

LUANI DHE DASHI

Luani dhe Dashi janë shenja që kanë gjasa të bien në dashuri. Kush mund ta rrisë nxehtësinë si këta të dy? Luani dhe Dashi janë një çift i zjarrtë që duan të sfidojnë njëri-tjetrin. Ndërveprimet e tyre shpesh kthehen në momente lozonjare që çojnë gjithashtu në një kimi të madhe fizike.

DEMI DHE GAFORRJA

Demi dhe Gaforrja janë dy shenja që kanë gjasa të bien në dashuri. Nëse ka dy shenja që mund të bëjnë një shtëpi, shtëpiake, atëherë janë Demi dhe Gaforrja. Këta dy shpirtra të butë e vlerësojnë familjen, Gaforren si shenjë uji dhe Demi si shenjë tokësore që e do stabilitetin.

BINJAKËT & VIRGJËRESHA

Binjakët dhe Virgjëresha kanë qasje jashtëzakonisht të ndryshme ndaj jetës. Mendoni: Kaos kundrejt rendit, por sipas idesë se të kundërtat tërhiqen, këto dy shenja balancojnë njëra-tjetrën në mënyrë perfekte.

AKREPI DHE GAFORRJA

Akrepi dhe Gaforrja janë dy shenja që kanë gjasa të bien në dashuri. Akrepi është një kombinim perfekt me Gaforren. Megjithatë, këto shenja i ndjejnë gjërat aq fort saqë mund të kenë vështirësi të shprehin veten. Por duke qenë se të dyja janë shenja uji, ata mund të kuptojnë njëri-tjetrin dhe të jenë të durueshëm, duke e ditur se tjetri thjesht ka pak vështirësi për t’u hapur.

PESHORJA DHE BINJAKËT

Peshorja dhe Binjakët tërhiqen nga njëri-tjetri për të njëjtat arsye: Ata janë të dy simpatikë dhe padyshim që kanë një mënyrë me fjalët, ndërkohë që janë padyshim çifti më argëtues në zodiak. Ata duan të shoqërohen dhe kanë një rrjet të madh të kombinuar vëllezërish e miqsh. Por edhe nën sipërfaqe, ata janë një kombinim i mrekullueshëm, sepse ata mendojnë për njëri-tjetrin gjatë gjithë kohës.