Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E lidhur me tre burra të martuar njëkohësisht, 44-vjeçarja habit me rrëfimin e saj

Postuar: 12/09/2018 - 11:39

Sam Taylor, 44 vjeç, është një nga ato rastet e pazakonta.

Ajo është e lidhur me tre burra të martuar njëkohësisht, të cilët natyrisht nuk e dinë për njëri-tjetrin.

Taylor filloi të takonte burra të shumtë, pasi u mërzit nga monogamia në lidhjen e saj të fundit.

44-vjeçarja thotë se jeta është shumë e shkurtër për ta kaluar vetëm me një njeri.

“Seksi është si ushqim: Pa marrë parasysh se sa e mirë është, bëhet shumë e mërzitshme nëse hani të njëjtin vakt çdo natë.

Pse nuk i ndryshoni gjërat dhe provoni gjëra të ndryshme?

Në këtë mënyrë, jeta është shumë më interesante.

Jeta është shumë e shkurtër për ta kaluar me vetëm një person”, thotë ajo.

44-vjeçarja shprehet se është e interesuar të ketë lidhje vetëm me burra të martuar që janë në një marrëdhënie të hapur, ose me ata që s’kanë ndërmend t’i lënë gratë e tyre.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
You voted 2. Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/09/2018 - 17:44

A e dini se ka “gjak të artë” ose që veturat Mercedes-Benz kanë një teknologji sekrete që aktivizohet para një aksidenti?

Postuar: 25/09/2018 - 17:44

Çfarë bëni para se të shkoni në shtrat? Epo kjo tregon më shumë për ju.

Postuar: 25/09/2018 - 17:41

Shqiptarët shquhen si popull që i pëlqen bestytnitë.

Postuar: 25/09/2018 - 17:40

Nëse ju martoheni dhe keni një fëmijë me dikë, shpresoni që gjërat të zgjasin përgjithmonë, por n

Postuar: 25/09/2018 - 17:18

Ndoshta ti mund të kesh pasaportën më të fuqishme në botë, ose atë më të rrallën.

Postuar: 25/09/2018 - 16:26

Sot nuk është e premte dhe as data nuk shënon 13-të, por ç’rëndësi ka?

Postuar: 25/09/2018 - 16:23

Thashethemet që shefat bëjnë “dallavere” me sekretaret në punë i kemi dëgjuar gjithmo