BREAKING NEWS

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/ Nga masakrat tek atentatet, Policia në konferencë urgjente, zbardhen detajet e super-operacionit: Ishin vrasës me pagesë

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/
x
BREAKING NEWS

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal, arrestohen 15 persona të dyshuar për vrasje. Detajet

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal,
x
BREAKING NEWS

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA, prokurori i njohur i Tiranës fiton gjyqin në Strasburg

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA,
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Nëse publikohet Memex e gjithë organizata e Policisë së Shtetit rrëzohet, ja kush janë ata që cënohen më shumë

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën paralajmërimin e fortë: Nëse grupet kriminale marrin në dorë sistemin MEMEX do të ketë pasoja, kjo situatë...

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të FRPD: Kë gënjeni ju, budallenj na dini?

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po gënjejnë, institucionet e dinë shumë mirë se cilat sistemi janë sulmuar dhe ç’të dhëna janë marrë

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po
x
BREAKING NEWS

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Hakerat kanë tentuar sulmin në bankat e nivelit të dytë, po tentohet të...

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë
x

Lifestyle

E padëgjuar më parë, motrat në "garë" të pazakontë për të mbetur shtatzënë me të njëjtin burrë

E padëgjuar më parë, motrat në "garë" të

Anna dhe Lucy DeCinque njihen si “binjaket më identike në botë” sepse duken dhe sillen shumë njësoj, madje ndajnë edhe një të fejuar që duan ta kenë babain e fëmijëve të tyre.

Binjaket më identike në botë shijuan një mbrëmje takimi me të dashurin e tyre të përbashkët këtë muaj.

Anna dhe Lucy DeCinque dolën në një restorant elegant me të fejuarin e tyre të përbashkët Ben Byrne.

Motrat 37-vjeçare, nga Perth në Australi, kishin veshur fustane blu për të shënuar këtë rast të veçantë.

Look-un e tyre e kishin kompletuar me bizhuteri ari, duke përfshirë një palë vathë të ndezur.

Binjaket postuan foton nga darka në Instagram me mbishkrimin: “Gjërat e mira vijnë në tre”.

Më shumë se 1,400 fansa e pëlqyen postimin, me shumë të tjerë që vërshuan me komente mbi veshjet.

Anna dhe Lucy, të cilët thonë se “ndajnë gjithçka së bashku” dhe “nuk mund të ndahen kurrë”, janë të dyja të fejuara me Ben Byrne.

Postimi vjen pasi dyshja zbuluan në prill të dyja po përpiqen të kenë një fëmijë në të njëjtën kohë me partnerin e tyre të përbashkët.

Motrat, të cilat bëjnë dush dhe madje përdorin tualetin së bashku, kanë qenë me burrin e tyre për 11 vjet.

Të tre flenë së bashku në të njëjtin shtrat të madh çdo natë, dhe motrat po përpiqen në mënyrë aktive të mbeten shtatzënë.