BREAKING NEWS

Regjistrohen 25 raste të reja me Covid, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 25 raste të reja me Covid, asnjë viktimë në
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Ndërron jetë ish-deputeti i njohur i Partisë Demokratike

Lajm i trishtë! Ndërron jetë ish-deputeti i njohur i Partisë
x
BREAKING NEWS

Italia deklasifikon 4 mijë dokumente, mes tyre akte top sekret të misioneve në Shqipëri, në ato vite kryeministër ishte Ilir Meta, priten të zbardhen emrat e ministrave dhe magjistratëve shqiptarë

Italia deklasifikon 4 mijë dokumente, mes tyre akte top sekret të
x
BREAKING NEWS

“Rrezikojmë të njëjtin tmerr...”/ Erion Braçe thirrje urgjente të gjithë shqiptarëve: Mos keni frikë! Çohuni!

“Rrezikojmë të njëjtin tmerr...”/  Erion
x
BREAKING NEWS

Degradon keq situata/ Vazhdojnë protestat masive kundër masave anti-Covid në Gjermani, mijëra njerëz zbarkojnë në rrugë, një burrë pësoi atak kardiak teksa u arrestua nga policia (DETAJET)

Degradon keq situata/ Vazhdojnë protestat masive kundër masave
x
BREAKING NEWS

THELLOHET TRAGJEDIA! Shpërthimi i bombolës së gazit brenda hotelit në Velipojë, pas 2 vajzave ndërron jetë edhe nëna. Ja si paraqitet gjendja e djalit të vetëm të familjes që ka mbijetuar

THELLOHET TRAGJEDIA! Shpërthimi i bombolës së gazit brenda
x
BREAKING NEWS

Alarmohen qytetarët në Elbasan, zbulohet një granatë në mes të rrugës, njoftohen me urgjencë forcat xheniere

Alarmohen qytetarët në Elbasan, zbulohet një granatë në
x
BREAKING NEWS

GJKKO nuk rihapi hetimin për Fatmir Mediun, SPAK bën një tjetër lëvizje

GJKKO nuk rihapi hetimin për Fatmir Mediun, SPAK bën një
x

Lifestyle

E pazakontë! 33-vjeçarja i kafshon penisin partnerit, ai i bën “gjëmën”

E pazakontë! 33-vjeçarja i kafshon penisin partnerit, ai i bën

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Florida të SHBA-së, ku një grua është vënë në pranga pasi kafshoi penisin e të dashurit të saj nga "zhgënjimi".

33-vjeçarja, Esperanza Gomez, ishte duke pirë birra me të dashurin e saj deri në orët e para të mëngjesit të së mërkurës, 13 nëntor, në një apartament në Miami Beach.

Sipas policisë, një grua tjetër mbërriti në apartmentin e tyre rreth mesnatës dhe qëndroi me ta deri rreth orës tre të mëngjesit.

Mbetet ende e paqartë nëse gruaja ishte mike e 33-vjeçares, të dashurit të saj, apo një mike e përbashkët e çiftit.

Menjëherë pas largimit të saj nga banesa e çiftit , Gomez u zemërua dhe akuzoi të dashurin e saj se dëshironte të bënte seks me gruan në fjalë.

Në njoftimin e policisë thuhet se 33-vjeçarja kapi për krahu të dashurin e saj dhe filloi t’i bërtiste. Më pas ajo rrëmbeu një thikë dhe filloi ta kërcënonte.

Burri i saj mundi të telefononte policinë. I pyetur nga autoritetet, ai pretendoi se partnerja e tij i kishte kafshuar organin gjenital nga zhgënjimi.

Ekspertiza vërtetoi se ajo e kishte kafshur të dashurin tek penisi, ndërsa mbi gjoksin e tij u gjetën gjithashtu shenja të kuqe, të shkaktuara nga lëndimet e partneres.

Fatmirësisht burri nuk pati lëndime serioze, ndërsa 33-vjeçarja u arrestua nga policia. Ajo akuzohet për sulm me "armë vdekjeprurëse".

Ky nuk është rasti i parë që një burrë sulmohet në këtë mënyrë nga një grua. Pak muaj më parë, një grua i preu penisin dhe testikujt ish-burrit të saj, në shenjë hakmarrje.