Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E pazakontë! Gratë në këtë bujtinë filmoheshin në dush nga pronari, kamerat të vendosura në shishet e shampove

Postuar: 10/08/2018 - 12:11

Filmonte gratë e vajzat në dush dhe më pas u hidhte videot në faqe pornografike në internet duke i bërë edhe nga një përshkrim të shkurtër.

Kjo u ka ndodhur së paku 34 femrave në Zelanden e Re, të cilat filmoheshin fshehtas teksa ishin në dush nga pronari i bujtinës ku qëndronin.

Lajmin e bën me dije BBC, duke thënë se ai është shpallur tashmë fajtor për veprën që ka bërë.

Dyshohet se kamerat ishin të vendosura në shishet e shampove. Policia zbuloi se së paku 219 regjistrime nga dhjetori 2017 deri në shkurt 2018.

Gratë e filmuara ishin kryesisht më pak se 30 vjeë dhe pjesë e filmimit nuk ishte vetëm trupi, por në shumë raste edhe fytyra.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 12

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/10/2018 - 20:51

Në fillim, ne synojmë ta shohim lidhjen në mënyrë pozitive, ai ose ajo është gjithçka që kishim ëndërruar: inteligjent, të talentuar, të bukur.

Postuar: 20/10/2018 - 20:36

Një natë e çmendur mund të të shkatërrojë ose përmirësojë jetën.

Postuar: 20/10/2018 - 19:27

Sipas astrologjisë çdo shenjë e horoskopit ka karakterisitikat e saj, por këto katër dallohen për

Studimi: Tigrat dhëmbë-shpatë mund të kenë ulëritur si luanët

Postuar: 20/10/2018 - 19:21

Felinët e gur modernë si leopardët, tigrat e luanët mund të lëshojnë ulërima të ndryshme për ar
Rrjeta e merimangave 1,000m2 mbulon liqenin grek

Postuar: 20/10/2018 - 18:31

Një liqen në veri të Greqisë është transformuar në një skenë filmash horror pasi është mbuluar
Zelanda e Re, notuesi me surf dërgohen në spital pas sulmit të peshkaqenit të bardhë

Postuar: 20/10/2018 - 17:50

Një surfues në Zelandën e Re i ka mbijetuar sot sulmit të një peshkaqeni të bardhë i cili e kaf

Postuar: 20/10/2018 - 16:49

Ai nuk e tregon fytyrën për shkak se i vjen turp nga opinioni.