Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E rëndë/ 16-vjeçari vdes nga mastrubimi

Postuar: 08/11/2019 - 23:42

Mediat raportojnë se një 16-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi u masturboi 42 herë radhazi. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Rubiato të Brazilit. Nëna e djalit, tregoi për gazetën lokale se ajo e dinte varësinë e të birit nga masturbimi. Nëna tha se kishte planifikuar që djalin ta çonte tek një doktor. Ajo tha se tani është vonë. I riu filloi të masturbohej në mesnatë dhe kaloi gjithë natën duke eksituar veten.

Në shkollë, shokët e tij komentuan mbi problemin e djalit duke u shprehur se ai u kishte kërkuar që ta shikonin përmes kamerës. Shokët treguan për tërheqjen e tij ndaj grave, e cila ishte ekstreme: ai joshej nga çdo lloj gruaje pavarësisht fizikut, ngjyrës apo moshës. Pas vdekjes, në dhomën e viktimës u gjetën një numër i madh materialesh pornografike. Policia gjeti një numër të madh videosh me gra lakuriq. Materialet në fjalë ishin ruajtur në kompjuter.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/11/2019 - 13:19

Dy në pesë të rritur shtiren si të sëmurë nëse duan një ditë pushimi, sipas një studimi të Com Res për BBC-në.
 

Postuar: 22/11/2019 - 12:51

Një çift është kapur duke bërë seks në mes të një parku publik.

Postuar: 22/11/2019 - 09:45

Vjena ka larguar Melburnin nga pozita e parë në listën e vendeve më të mira për të jetuar, është

Postuar: 22/11/2019 - 07:18

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do

Postuar: 21/11/2019 - 18:28

Prerja e flokëve në Kosovë është e lirë krahasuar me vende të tjera të Europës, ku në Zurich të

Postuar: 21/11/2019 - 15:54

Ky është momenti kur njerëzit gjenden befasishëm para një situate të sikletshme, derisa janë duke