BREAKING NEWS

U plagosën në Gramsh, pasagjerët sirianë dërgohen me urgjencë tek Spitali i Traumës

U plagosën në Gramsh, pasagjerët sirianë dërgohen me
x

Lifestyle

E rëndë/ 16-vjeçari vdes nga mastrubimi

E rëndë/ 16-vjeçari vdes nga mastrubimi

Mediat raportojnë se një 16-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi u masturboi 42 herë radhazi. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Rubiato të Brazilit. Nëna e djalit, tregoi për gazetën lokale se ajo e dinte varësinë e të birit nga masturbimi. Nëna tha se kishte planifikuar që djalin ta çonte tek një doktor. Ajo tha se tani është vonë. I riu filloi të masturbohej në mesnatë dhe kaloi gjithë natën duke eksituar veten.

Në shkollë, shokët e tij komentuan mbi problemin e djalit duke u shprehur se ai u kishte kërkuar që ta shikonin përmes kamerës. Shokët treguan për tërheqjen e tij ndaj grave, e cila ishte ekstreme: ai joshej nga çdo lloj gruaje pavarësisht fizikut, ngjyrës apo moshës. Pas vdekjes, në dhomën e viktimës u gjetën një numër i madh materialesh pornografike. Policia gjeti një numër të madh videosh me gra lakuriq. Materialet në fjalë ishin ruajtur në kompjuter.