BREAKING NEWS

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund "makthi" rus, Von der Leyen jep lajmin fantastik

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund
x
BREAKING NEWS

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë zbulon se çfarë po ndodh në vend

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë
x
BREAKING NEWS

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin paralajmërimin, zbulojnë planet e Putinit për Ballkanin

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet
x
BREAKING NEWS

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha “syri” i Moskës në Tiranë, ja kush është oligarku rus që ka shpërndarë para në Shqipëri dhe ka bashkëpunuar me kreun e “Foltores”

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x
BREAKING NEWS

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta hedhë në erë Evropën, Dodik kërkon të instalojë në Ballkan skemën që po përdor Vladimir Putini në Ukrainë

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta
x

Lifestyle

E shoqëron gjithmonë optimizmi, kjo është shenja e horoskopit që ka më shumë miq

E shoqëron gjithmonë optimizmi, kjo është shenja e

Çdo kompani ka atë anëtar që është hallka lidhëse dhe lidh njerëzit që janë të ndryshëm nga njëri-tjetri në një shoqëri të këndshme.

Nëse e mendoni mirë, është rezultat i përzierjes së personazheve të ndryshëm, në të cilët, sigurisht, disa nuk shquhen për anën e tyre sociale dhe ekstroverte.

Megjithatë, ekziston një shenjë që në fakt ka më shumë miq se çdo tjetër dhe arsyet për këtë janë të shumta.

Shigjetari shpon shumë zemra me shigjetën e tij shpuese dhe kjo sepse nuk kufizohet vetëm në aftësitë sociale. Si mbrojtës i lirisë ai është gjithmonë aty për t’ju dëgjuar dhe trajtuar çdo dhimbje tuajën pa ju gjykuar ashpër, pasi në botën e tij gjithçka është e lejueshme.

Optimizmi dhe energjia pozitive i bëjnë ata që e rrethojnë të qetësohen dhe të largohen nga stresi, pasi një bisedë me të të bind se problemi është një gabim i thjeshtë dhe i vogël.

Sa i përket ndershmërisë, ai merr një çmim për këtë, kështu që do të ndriçojë të vërtetat që shpesh i fshihni në errësirë.

Në fund të fundit, ai kurrë nuk mund të pretendojë!

Nga ana e tij, Shigjetari mban larg tij njerëz të mjerë dhe pesimistë, pasi mendon se ata i shkatërrojnë të gjitha vizat e tij pozitive!

Në botën e tij ekzistojnë vetëm buzëqeshjet, argëtimi dhe pakujdesi.