BREAKING NEWS

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një mesazh të fortë: Kemi shqetësime serioze për ...

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për biznesmenin: U dogj brenda dhomës

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për
x
BREAKING NEWS

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të zgjedhë të njohë Kosovën dhe të bojkotojë Putinin, ose do të pësojë të njëjtin fat si Rusia, ja takimet e vështira që e presin presidentin serb

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3 mijë vetëve, ka djegur njerëz të gjallë dhe ka eliminuar kundërshtarë politikë, bashkë me Metën janë bashkëpunëtorë për grabitjen e floririt të Krrabës, ja çfarë ndodhi pasi e vodhën...

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3
x
BREAKING NEWS

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare? Niko Peleshi jep lajmin: Nënshkruhet sot kontrata 6 milionë dollarë

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare?
x
BREAKING NEWS

Rama mbledh në “Vilën 30” ambasadorët e huaj, zbardhet arsyeja e takimit

Rama mbledh në “Vilën 30” ambasadorët e huaj,
x
BREAKING NEWS

“Një kafe, ose do përfundoni në komisariat”/ U kërkonte para qytetarëve, Policia e Shtetit merr vendimin drastik për efektivin, në hetim edhe... (Emrat)

“Një kafe, ose do përfundoni në komisariat”/ U
x

Lifestyle

E teprojnë gjithmonë, këto janë 2 shenjat më naive të Horoskopit

E teprojnë gjithmonë, këto janë 2 shenjat më naive

Shenjat e zodiakut janë një mënyrë e kënaqshme për të kuptuar shumë për karakteristikat e njerëzve që njihni. Në bazë të zodiakut, ka të dyshimtë, të cilët i shqyrtojnë me kujdes përtej çdo fjale, çdo frymëmarrjeje, çdo shikimi, ndërsa nga ana tjetër, ka nga ata që nuk nënkuptojnë asnjë të keqe dhe, në fakt, të lirë nga çdo shqetësim, shfaqin naivitet, duke rënë shumë shpesh, viktimë e mashtrimit.

Dy shenjat e mëposhtme bien në sy për këtë element, për të cilin mund të thuhet se është edhe një avantazh nëse nuk shoqërohet me pasoja.

Shigjetari

Mbreti i optimizmit dhe “gjithçka do të jetë mirë” ai e trajton çdo pengesë që i del si mirë, sikur çdo herë t’i mësojë diçka të re. Aventurat dhe përvojat e reja e bëjnë atë të pranueshëm për gjithçka që i paraqitet për herë të parë me rezultat që bindet shumë shumë lehtë. Por edhe nëse e shkel, atmosfera e tij pozitive do ta përdorë atë si furnizim për herën tjetër!

Peshqit

Kjo formë e pafajësisë kërkon në çdo mënyrë qetësi dhe paqe. Prandaj, Peshqit vendosin të mos mbajnë negativitetin brenda, një fakt që shumë e shfrytëzojnë. Prandaj ky trajtim i tij, duke qenë sylesh, nuk e lejon atë të shohë qartë dhe të filtrojë veprimet pranë tij.

Dikush sapo ju erdhi në mendje, apo jo?