BREAKING NEWS

Çfarë është aplikacioni ku flisnin Rama-McGonigal? Evi Kokalari zbardh detajet: Përdoret nga CIA

Çfarë është aplikacioni ku flisnin Rama-McGonigal? Evi
x
BREAKING NEWS

"McGonigal, djallëzor si Putini", deklarata e fortë e ish-të dashurës së ish-zyrtarit: Tradhtoi FBI-në për para

"McGonigal, djallëzor si Putini", deklarata e fortë e
x
BREAKING NEWS

Rrëfimi ish-të dashurës së McGonigal, Bushati: Dëshmia e sotme tregon që miqësia me Ramën ishte e fortë

Rrëfimi ish-të dashurës së McGonigal, Bushati: Dëshmia
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Shqipëria ka hyrë në historinë drejt bashkimit etnik, është koha jonë

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Shqipëria ka hyrë
x
BREAKING NEWS

"Çantën e mbushur me para", ish-e dashura zbulon se çfarë i tha ish-zyrtari i FBI-së

"Çantën e mbushur me para", ish-e dashura zbulon se
x
BREAKING NEWS

“E nisa e dehur”/ A është penduar? Ish-e dashura e McGonigal rrëfen si fundosi ish-agjentin

“E nisa e dehur”/ A është penduar?  Ish-e dashura e
x
BREAKING NEWS

Çfarë i tregoi FBI-së për Shqipërinë? Ish-e dashura e Mc Gonigal tregohet e prerë në përgjigjen e saj

Çfarë i tregoi FBI-së për Shqipërinë? Ish-e
x
BREAKING NEWS

Serbia po njeh pavarësinë? Komunikata zyrtare po shpërndahet me shpejtësi në rrjet: Republika e Kosovës...(FOTO)

Serbia po njeh pavarësinë? Komunikata zyrtare po shpërndahet me
x

Lifestyle

E teprojnë gjithmonë, këto janë 2 shenjat më naive të Horoskopit

E teprojnë gjithmonë, këto janë 2 shenjat më naive

Shenjat e zodiakut janë një mënyrë e kënaqshme për të kuptuar shumë për karakteristikat e njerëzve që njihni. Në bazë të zodiakut, ka të dyshimtë, të cilët i shqyrtojnë me kujdes përtej çdo fjale, çdo frymëmarrjeje, çdo shikimi, ndërsa nga ana tjetër, ka nga ata që nuk nënkuptojnë asnjë të keqe dhe, në fakt, të lirë nga çdo shqetësim, shfaqin naivitet, duke rënë shumë shpesh, viktimë e mashtrimit.

Dy shenjat e mëposhtme bien në sy për këtë element, për të cilin mund të thuhet se është edhe një avantazh nëse nuk shoqërohet me pasoja.

Shigjetari

Mbreti i optimizmit dhe “gjithçka do të jetë mirë” ai e trajton çdo pengesë që i del si mirë, sikur çdo herë t’i mësojë diçka të re. Aventurat dhe përvojat e reja e bëjnë atë të pranueshëm për gjithçka që i paraqitet për herë të parë me rezultat që bindet shumë shumë lehtë. Por edhe nëse e shkel, atmosfera e tij pozitive do ta përdorë atë si furnizim për herën tjetër!

Peshqit

Kjo formë e pafajësisë kërkon në çdo mënyrë qetësi dhe paqe. Prandaj, Peshqit vendosin të mos mbajnë negativitetin brenda, një fakt që shumë e shfrytëzojnë. Prandaj ky trajtim i tij, duke qenë sylesh, nuk e lejon atë të shohë qartë dhe të filtrojë veprimet pranë tij.

Dikush sapo ju erdhi në mendje, apo jo?