BREAKING NEWS

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me përgjigjen

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me
x
BREAKING NEWS

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të hetohet nga FBI, SPAK të bashkëpunojë me amerikanët

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të
x
BREAKING NEWS

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja çfarë pritet të diskutohet

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja
x
BREAKING NEWS

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të ndodhë me PD-në

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish kryeministrin: Me miellin e amerikanëve s'bëhet shaka

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish
x
BREAKING NEWS

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët strategjikë", deputeti socialist për çështjen "McGonigla": Dezinformim, s'ka hetim për kryeministrin

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët
x
BREAKING NEWS

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton tavolinën: Nuk paska shteti para për pajisjet e zgjedhjeve?!

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton
x
BREAKING NEWS

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin e FBI-së

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin
x

Lifestyle

E thonë astrologët, ja shenjat e horoskopit që nuk do t’ju braktisin kurrë

E thonë astrologët, ja shenjat e horoskopit që nuk do t’ju

3-Bricjapi

Bricjapët njihen më së shumti për shtytjen e tyre intensive dhe obsesionin kufitar me punën dhe suksesin. Por ashtu si ata japin 100 për qind në zyrë, ata do të bëjnë të njëjtën gjë në një marrëdhënie. Të sunduar nga Saturni, simboli i përgjegjësisë dhe angazhimit, Bricjapët nuk bëjnë kurrë premtime që nuk mund t’i mbajnë. Natyrisht, Bricjapët nuk e pëlqejnë dështimin. Ata preferojnë të qëndrojnë në marrëdhënie dhe të përpiqen ta bëjnë atë të funksionojë, sesa të heqin dorë dhe të jenë një “të dorëhequr”. Nëse marrëdhënia godet një gungë në rrugë … ata do të bëjnë punën dhe do t’i bëjnë ballë stuhisë.

2-Gaforrja

Gaforrja është e vetmja shenjë e sunduar nga hëna, planeti i emocioneve dhe rehatisë. Si të tillë, ata nuk duan asgjë më shumë se të kujdesen për miqtë, familjen dhe partnerët e tyre. “Edukatorët e vërtetë dhe “nënat” e përzemërta të horoskopit, Gaforret nuk do të ndalen para asgjëje për të siguruar një lidhje që i reziston kohës.

Me një prirje drejt familjes, Gaforrja është me të vërtetë në elementin e tyre kur ata janë në gjendje të ndërtojnë një shtëpi dhe të ardhme me dikë.

Të konsideruar si shenja më besnike, ata nuk do të vrapojnë kurrë kur ecuria bëhet e vështirë. Gaforret do të jenë aty për t’ju mbështetur emocionalisht dhe fizikisht, duke kërkuar mënyra për të ofruar rehati, ngushëllim dhe ndjeshmëri në kohë nevoje.

1-Demi

Astrologët pajtohen se Demi besnik është shenja që mund t’i besoni që të mos ju lërë kurrë. Sapo një Dem vendos se dëshiron të jetë me dikë, do të duhej shumë për të ndryshuar mendje! Demi është gjithashtu një shenjë që nuk i pëlqen shumë ndryshimi. Megjithëse në disa raste mund t’i shtyjë ata të qëndrojnë në marrëdhënie jo të shëndetshme, ana pozitive është se “ata ka të ngjarë të qëndrojnë dhe të luftojnë në vend që të ndahen”.

Në fund të ditës, Demi pëlqen të dashurojë dhe nuk do të ndalet para asgjëje për ta bërë një lidhje të qëndrueshme.