Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E tmerrshme/ Babai qëllon me armë djalin 6 muajsh sepse bashkëshortja nuk pranoi të bënte seks me të

Postuar: 14/09/2018 - 12:45

Një 25-vjeçar ka vrarë djalin e tij vetëm gjashtë muajsh, pse e shoqja nuk ka pranuar të bëjë seks me të.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Brazil.Mayton Salustiano Silva, 25 vjeç, është akuzuar për vrasjen e fëmijës së tij në orët e para të mërkurën në mëngjes, pasi ka debatuar me gruan e tij 20-vjeçare Jeniffer, në shtëpinë e tyre në Luziania të Brazilit.
Ai e ka qëlluar të birin me pistoletë, ndërkohë që dyshohet se në ato momente ka qenë i pirë dhe ka konsumuar marijuanë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/09/2018 - 19:41

Një peticion në mbështetje të një shoferi francez autobusësh që përballet me masë disiplinore pasi u filmua teksa qëllonte me shuplakë një adoleshent, javën e shkuar, ka marrë deri më tani 200 mijë firma.Peticioni u i

Postuar: 18/09/2018 - 19:36

Nëse jeni një nga ata që kur teshtin e merr vesh gjithë qyteti, do të thotë se dini t’i shi

Postuar: 18/09/2018 - 19:35

A e dini se me ushqim mund ta “digjni” shtratin?
 

Postuar: 18/09/2018 - 18:55

Sipas shkencës, femrat me të pasme të mëdha janë më të zgjuara dhe më të shëndetshme në raport me

Postuar: 18/09/2018 - 18:43

Një aeroplan i Air India me rreth 370 pasagjerë në bord u shpëtua për një "qime" nga nj

Postuar: 18/09/2018 - 17:21

  Të zgjedhësh një emër për fëmijë mund të jetë pak e vështirë, duke patur në mendje se do t

Postuar: 18/09/2018 - 15:08

Hannah Blandford, 33 vjeç, me profesion mësuese, dalloi një objekt në mes të një mjegulle të madh