BREAKING NEWS

Regjistrohen 25 raste të reja me Covid, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 25 raste të reja me Covid, asnjë viktimë në
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Ndërron jetë ish-deputeti i njohur i Partisë Demokratike

Lajm i trishtë! Ndërron jetë ish-deputeti i njohur i Partisë
x
BREAKING NEWS

Italia deklasifikon 4 mijë dokumente, mes tyre akte top sekret të misioneve në Shqipëri, në ato vite kryeministër ishte Ilir Meta, priten të zbardhen emrat e ministrave dhe magjistratëve shqiptarë

Italia deklasifikon 4 mijë dokumente, mes tyre akte top sekret të
x
BREAKING NEWS

“Rrezikojmë të njëjtin tmerr...”/ Erion Braçe thirrje urgjente të gjithë shqiptarëve: Mos keni frikë! Çohuni!

“Rrezikojmë të njëjtin tmerr...”/  Erion
x
BREAKING NEWS

Degradon keq situata/ Vazhdojnë protestat masive kundër masave anti-Covid në Gjermani, mijëra njerëz zbarkojnë në rrugë, një burrë pësoi atak kardiak teksa u arrestua nga policia (DETAJET)

Degradon keq situata/ Vazhdojnë protestat masive kundër masave
x
BREAKING NEWS

THELLOHET TRAGJEDIA! Shpërthimi i bombolës së gazit brenda hotelit në Velipojë, pas 2 vajzave ndërron jetë edhe nëna. Ja si paraqitet gjendja e djalit të vetëm të familjes që ka mbijetuar

THELLOHET TRAGJEDIA! Shpërthimi i bombolës së gazit brenda
x
BREAKING NEWS

Alarmohen qytetarët në Elbasan, zbulohet një granatë në mes të rrugës, njoftohen me urgjencë forcat xheniere

Alarmohen qytetarët në Elbasan, zbulohet një granatë në
x
BREAKING NEWS

GJKKO nuk rihapi hetimin për Fatmir Mediun, SPAK bën një tjetër lëvizje

GJKKO nuk rihapi hetimin për Fatmir Mediun, SPAK bën një
x

Lifestyle

E tmerrshme! Gjashtë persona e përdhunuan dhe e lanë shtatzënë, 13 vjeçarja merr vendimin drastik për jetën e saj

E tmerrshme! Gjashtë persona e përdhunuan dhe e lanë

Një adoleshente 13 vjeçare i ka dhënë fund jetës pasi u përdhunua nga 6 persona në Bangkok. Policia ka zbuluar vetëm nofkën e saj Pinkie, dhe raporton se vajza e re ka ndërruar jetë pak kohë përpara mesnatës të së premtes në kryeqytetin Tailandez. Rasti i përdhunimit ndodhi në datën 11 nëntor, vetëm pak ditë përpara se ajo të kryente vetëvrasje. Ishte mamaja e “Pinkie” që njoftoi policinë për të denoncuar përdhunimin e vajzës së saj, e cila dyshohej se ishte edhe shtatzënë. Ajo i raportoi autoriteteve se vajza e saj mbahej peng afër zonës Khlong Tan. Oficerët e arrestuan 2 persona të dyshuar se morën pjesë në aktin brutal. Gjatë kërkimeve në banesën e tyre u gjetën armë të paregjistruara. Policia po vazhdon hetimet deri në zbardhjen e plotë të ngjarjes.