Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E vendosur dhe besnike, ja pse e duan të gjithë femrën e kësaj shenje të horoskopit

Postuar: 14/08/2019 - 22:56

Femra e Virgjëreshës është një forcë e qetë. Është e urtë, logjike dhe jo e ashpër me të tjerët. Është gjithmonë e gatshme të ndihmojë me sa të mundet, pa arritur në skaje dhe këshillat e saj janë gjithmonë të dobishme.

Në dashuri është e vendosur dhe besnike, por ka edhe shumë njohje, sepse përdor një bukuri që nuk e gjen në asnjë shenjë tjetër.

Sipas Living, Ka diçka të sajën, të veçantë dhe të pakapshme, një pastërti të kombinuar me zgjuarsi dhe një seriozitet, që nuk të lë vend të zemërohesh.

Bashkëbiseduese shumë e mirë, me mjaft humor dhe shije ndaj stilit.

Mund të jetë shoqja juaj e duhur, por edhe shoqëruesja më e mirë në rreshtin e parë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/08/2019 - 23:26

Nëse keni vështirësi për të arritur orgazmën ose thjesht doni të rrisni dëshirën seksuale, mund ta bëni shumë mirë këtë me ushqime”, shpjegon Dr.

Postuar: 22/08/2019 - 23:03

Rex Wood është mashkulli që ka arritur të çojë në shtrat më shumë se 100 femra, prandaj le të the

Postuar: 22/08/2019 - 21:36

Spërkasni me pak alkool nën mbulesat e krevatit dhe do të mbeteni pa fjalë, me atë që do të zbulo

Postuar: 22/08/2019 - 21:03

Gjashtë persona të moshës 62 deri në 85 janë arrestuar pasi oficerët e policisë hynë në pyll duke

Postuar: 22/08/2019 - 20:55

Nishanët janë diçka shumë e zakonshme. Pothuajse të gjithë ne kemi nga një të tillë.

Postuar: 22/08/2019 - 20:34

Kur është fjala për seksin, të gjithë ndoshta i bëjnë të njëjtën pyetje vetes, por rrallë e thonë

Postuar: 22/08/2019 - 20:07

Një adoleshente rumune e cili dyshohet se ka shitur virgjërinë e saj në internet, ka pohuar se hi