BREAKING NEWS

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për faturën, identifikohet pronari i restorantit, policia e shpall në kërkim

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për
x
BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x
BREAKING NEWS

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, meteorologu Hakil Osmani parashikon si do të jetë moti në gusht, surprizat që na presin javën e ardhshme dhe kthesa e madh pas datës 15

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, meteorologu Hakil Osmani parashikon si do
x
BREAKING NEWS

“Ma tregoi Fatos Nano në burg”, Idajet Beqiri plas ‘bombën’ për Ilir Metën

“Ma tregoi Fatos Nano në burg”, Idajet Beqiri plas
x

Lifestyle

E zbulon astrologia e njohur: Ja cila është shenja e Horoskopit më e privilegjuar për muajin gusht dhe ajo më me pak fat

E zbulon astrologia e njohur: Ja cila është shenja e Horoskopit

Astrologia Laura Bilali ka treguar në një lidhje me Skype për “ABC e Mëngjesit” se shenja më e privilegjuar për muajin gusht do të jetë Luani, pasi është në muajin e vetë.

Ndërsa, sipas saj, shenja më pak e privilegjuar për këtë muaj është Virgjëresha pasi do të jetë në një periudhë melankolike.

“Më e privilegjuara do të jetë Luani. Është në muajin e vetë, por ndikon dhe Jupiteri. Ka për të qenë një muaj fatsjellës në aspektin e dashurisë. Sot që është hëna e re është në Luan dhe do të përmbush dëshirat e Luanit. Ndërsa më pak e priviligjuar do të jetë Virgjëresha se do të jetë në një periudhë melankolike dhe nuk e di se ça do saktësisht”, tha Laura.