BREAKING NEWS

Ish kryeprokurorja ngre alarmin: Kemi më shumë shtëpi bari se shkolla

Ish kryeprokurorja ngre alarmin: Kemi më shumë shtëpi bari se
x
BREAKING NEWS

"Plastifikohet, lyhet me graso dhe vendosen letra karboni...", Karamuço zbulon metodat e reja që po përdorin trafikantët

"Plastifikohet, lyhet me graso dhe vendosen letra karboni...",
x
BREAKING NEWS

Çfarë i kërkoi në tavolinë ambasadorja Yuri Kim-Damian Gjiknurit? Kreshnik Spahiu zbulon prapaskenat

Çfarë i kërkoi në tavolinë ambasadorja Yuri
x
BREAKING NEWS

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë dhe zbardh prapaskenat: Konfrontimi me amerikanët në hotel

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas
x
BREAKING NEWS

Urdhër arresti për Putinin, reagon Gjykata Ndërkombëtare Penale

Urdhër arresti për Putinin, reagon Gjykata Ndërkombëtare
x
BREAKING NEWS

Nën përgjim prej 3 vitesh nga policia dhe SPAK, Klodiana Lala zbardh detaje nga dosja, si u zbulua lidhja e kryebashkiakut të Bulqizës me biznesmenin që i dha tenderin

Nën përgjim prej 3 vitesh nga policia dhe SPAK, Klodiana Lala zbardh
x
BREAKING NEWS

Gazetari tregon pse ju vendosën prangat kryebashkiakut të PS-së: Ju rrëfej takimet në tunel

Gazetari tregon pse ju vendosën prangat kryebashkiakut të
x
BREAKING NEWS

Takimi Kosovë-Serbi në Ohër/ Kurti tregon prapaskenat dhe rrëfen kërcënimin e Vuçiç

Takimi Kosovë-Serbi në Ohër/ Kurti tregon prapaskenat dhe
x

Lifestyle

E zbulon astrologia, ja cilat janë 2 shenjat më të favorizuara për vitin 2023

E zbulon astrologia, ja cilat janë 2 shenjat më të favorizuara

Astrologia, Bora Jones tregoi se cilat janë shenjat më të favorizuara për vitin 2023 dhe cilat janë më pak të favorizuara.

Bora Jones: 2023 një vit ku energjia do të jetë e fortë, në fillim të vitit deri me 15. Ndryshimet do të vijnë duke u shtuar. Deri më 15 maj dashi, pas datës 15 kalon planeti i fatit në dem dhe demët janë më të lehtësuar. Peshqit, bricjapi dhe ujori mund të kenë periudhë më të vështirë. Duhet të jemi më të vendosur, të marrim iniciativa, të ndihmojmë për veten. Në pjesën e dytë fokusi është te stabiliteti. Si të kemi stabilitet që ka të bëjë me paratë financat me gjëra që na bëjnë të ndjehemi mirë. Periudha më favorizuese do të jetë pjesa e parë e vitit.

Cila do të jetë shenja më e fokusuar te dashuria?

Bora Jones: Shenja më e fokusuar te dashuria do të jetë peshorja dhe do ta kenë fokusin më tepër te marrëdhëniet, komunikimi, dashuria.

Me financat kush do ti ketë punët më mirë?

Bora Jones: Demët në aspektin ekonomik do të jenë të favorizuar. Do të ndihen të lehtësuar. Pjesa e parë e vitit do të jetë për shenjën e dashit. Nga pjesa e dytë e vitit do të ketë përmirësim bricjapi.

Cila shenjë do të ketë më shumë fat në karrierë?

Bora Jones: Demi dhe virgjëreshat mund të fokusohen në aspektin e karrierës

Për kë do të jetë 2023 një vit i paqtë emocional?

Bora Jones: Gaforret do të jenë më neutrale. Do të jetë një vit më i qetë. Mbase dhe akrepat, tha ajo në Jeto me Orën.