BREAKING NEWS

Marrëveshja për Zgjedhoren përfshin votën e emigrantëve? Ja si përgjigjet Damian Gjiknuri

Marrëveshja për Zgjedhoren përfshin votën e
x

Lifestyle

Efektet e karantinës dhe izolimit te njerëzit, varet si të kap, një burrë në Itali, jo dhe aq mirë

Efektet e karantinës dhe izolimit te njerëzit, varet si të kap,

Në të gjithë botën shumë njerëz janë detyruar të rrinë në shtëpi, të izoluar dhe në karantinë. Por, jo të gjithë mund ta përballojnë mirë.

Një burrë tërësisht lakuriq u pa të lëvizte nëpër rrugët e Milanos. Edhe pse rrugët ishin thuajse të shkreta, nuk kaloi pa rënë në sy.

Shëtitja në ajër të pastër zgjati deri në ardhjen e policisë, të cilët i siguruan si fillim një veshje plastike, më pas e futën në makinë dhe e shoqëruan në rajon.