BREAKING NEWS

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se çfarë ndodhi mes Ludian Zaimit dhe Çaush Saliasit para vrasjes

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes Vasilika Hysi

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në qeveri

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja çfarë e ka fundosur

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x

Lifestyle

Eklipsi i diellit ka filluar! Kini kujdes! Një TRISHTIM i madh i pret këto shenja

Eklipsi i diellit ka filluar! Kini kujdes! Një TRISHTIM i madh i pret

Eklipsi i diellit që ka nisur sot do të shkakojë trazira për disa shenja të caktuara horoskopi. Shenja e parë që do të ndikohet për keq nga ndryshimet e reja në hartë është Demi. Por nuk është e vetmja!

Eklipsin gjithashtu do ta ndjejnë më së shumti; Akrepat, Ujori dhe Luani. Gjatë muajit maj, pritet të ketë vetëm dëshpërim dhe trishtim për këto shenja, ndaj dhe bëni kujdes. Mirëpo do të mbillni “farat” për diçka të re dhe të mirë. Ndaj dhe është mirë që të keni besim në gjithë çfarë do të ndodhë.

Ky eklips, jini të vetëdijshëm për virtytet, bukurinë, mundësitë, njohuritë dhe talentet tuaja dhe mos pranoni më pak se çfarë meritoni.