Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Enca zbulon bashkëpunimin me armikun më të keq të Noizy-t

Postuar: 10/08/2018 - 17:14

 
Prej kohësh Enca ka paralajmëruar se shumë shpejt do të hedh në treg një këngë të re. Madje disa ditë më parë përmes opsionit pyetje-përgjigje në Instagram Enca zbuloi se kënga e saj e re do të mbante titullin “Kujt po i han” dhe për më tepër do të ishte një bashkëpunim.
 
Mirëpo askujt nuk i kishte shkuar mendja se do të bëhej fjalë për të bashkëpunuar me një reper, i cili njihet si një ndër kundërshtarët më të mëdhenj të Noizy-t, falë diss-eve të shumta që ata i kanë bërë njëri-tjetrit, Don Phenom.
 
Këtë bashkëpunim dy këngëtarët e kanë konfirmuar edhe duke postuar një video në Instastory ku shfaqen së bashku.
Madje edhe fansat e tyre kanë publikuar një video amatore ku konfirmojnë vërtetësinë e këtij bashkëpunimi. 
 

Sa jan tu prit ket big hit nga @don_phenom_cfe ?? Tag dike me pa cka o tu ardh ------

A post shared by The Bloody Alboz (@the_bloody_alboz) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/10/2018 - 14:06

Një hollësi që të gjitha femrat e dinë, por ndoshta nuk u japin atij rëndësinë e nevojshme.

A keni menduar ndonjëherë pse disa mbathje kanë një lloj “xhepi” brenda, ndërsa të tjerat nuk e kanë?

Postuar: 21/10/2018 - 13:42

Edhe pse këtë kurrë nuk do ta pranonin, femrat janë shumë kureshtare se çka fsheh mashkulli në br

Postuar: 21/10/2018 - 13:39

Mediat e huaja raportojnë se një gjermane 38-vjeçare ka qenë e vëmendshme për të mos zbuluar të d

Postuar: 21/10/2018 - 13:17

Kinezi Tan Haundiang ishte duke mbledhur kërpudha kur u sulmua nga një ari gjigand.

Postuar: 21/10/2018 - 13:12

Çdo qenie njerëzore mban më shumë ose më pak marrëdhënie të ngushta me një numër të njerëzve të t

Postuar: 21/10/2018 - 12:46

Disa njerëz nuk dinë të ruajnë qetësinë.

Postuar: 21/10/2018 - 07:34

Ky është horoskopi për ditën e diel, 21 tetor 2018.