BREAKING NEWS

Gary Kokalari zbulon dëshmitarët që do çojnë pas hekurave familjen Berisha për “Gërdecin”, paralajmëron shpalljen “non grata” të Metës dhe tregon se kush është i penduari i dosjes “McGonigal”që do fundosë shumë emra

Gary Kokalari zbulon dëshmitarët që do çojnë pas
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari ngre alarmin dhe zbardh prapaskenat e forta, akuzon Metën se po përpiqet të asgjësojë PD, aktivistja ngre dyshime se Berisha po luan blofin me dosjen “McGonigal”

Evi Kokalari ngre alarmin dhe zbardh prapaskenat e forta, akuzon Metën se
x
BREAKING NEWS

I akuzuar për korrupsion, Gjykata merr vendimin për Arlind Gjokutajn

I akuzuar për korrupsion, Gjykata merr vendimin për Arlind Gjokutajn
x
BREAKING NEWS

“Jeni një kukull shumë interesante”/ Lindita Nikolla merr menjëherë vendimin e fortë për Gaz Bardhin

“Jeni një kukull shumë interesante”/ Lindita Nikolla merr
x
BREAKING NEWS

SPAK kërkoi dënim me burg, paraqitet në GJKKO kryetari i kësaj bashkie në vend. Ja akuza e ngritur ndaj tij

SPAK kërkoi dënim me burg, paraqitet në GJKKO kryetari i
x
BREAKING NEWS

PS rrëzon PD-në, "plas" sherr në parlament-LIVE

PS rrëzon PD-në, "plas" sherr në parlament-LIVE
x
BREAKING NEWS

Kaos në Kuvend/ Albana Vokshi i nxjerr videon Ramës, Lindita Nikolla bën veprimin që nuk pritej

Kaos në Kuvend/ Albana Vokshi i nxjerr videon Ramës, Lindita Nikolla
x
BREAKING NEWS

Rryma 'Nikola' vjen nga Rusia/ Mbërrin acari në Shqipëri, java e ardhshme më e ftohta e vitit, ja temperaturat ekstreme që nuk janë parë në vendin tonë

Rryma 'Nikola' vjen nga Rusia/ Mbërrin acari në
x

Lifestyle

Erdhi e premtja dhe parashikimet janë gati me Paolo Fox. Njihuni me surprizat që iu presin

Erdhi e premtja dhe parashikimet janë gati me Paolo Fox. Njihuni me

Dashi-Ju keni pak konfuzion në kokën tuaj dhe ndoshta duhet të bëni një pushim për të pastruar kokën që i njeh të gjitha pikëpamjet, dashurinë dhe punën.

Duhet të merren vendime.

Demi-Ka një problem ekonomik për tu rregulluar, ndaj bëni kujdes të mos shpenzoni shumë.
Nuk është dita ideale për dashuri pasi grindjet janë afër.

Binjakët-Në dashuri sot kemi nevojë për pak më shumë vëmendje, sidomos për fjalët që përdoren ndaj partnerit.
Në punë, performanca juaj ka rënë pak, kjo për shkak të stresit të akumuluar.

Gaforrja-Sot yjet janë pak djallëzorë ndaj kini kujdes nga çdo polemikë në dashuri. Në punë, nga ana tjetër, gjithçka po shkon mirë, është momenti i duhur për t’u treguar të gjithëve se kush jeni.

Luani-Dashuria sot është paksa e komplikuar dhe mund të çojë në disa grindje me partnerin. Në punë, është koha e përkryer për të goditur ndërsa hekuri është i nxehtë.

Virgjëresha-Sot ndiheni pak të larguar nga partneri, por mos u shqetësoni, është vetëm një moment që kalon. Në punë prisni disa propozime interesante.

Peshorja-Hëna ju shpërblen sot duke ju dhuruar emocione të bukura.
Në punë nuk jeni plotësisht të kënaqur me atë që bëni por shtrëngoni dhëmbët dhe mos u dorëzoni tani.

Akrepi-Kini kujdes në dashuri sepse qielli është pak i vrenjtur.
Jini të durueshëm.

Në punë, ndryshimet e mundshme të roleve janë në rrugë e sipër.

Shigjetari-Hëna ju jep një vitalitet të bukur ndaj përpiquni ta shfrytëzoni duke bërë diçka të bukur me partnerin. Kënaqësitë e mëdha më në fund arrijnë në punë.

Bricjapi-Ndryshimet vijnë në punë dhe në dashuri, bëni kujdes, përpiquni të kuptoni nëse jeni vërtet të dashuruar apo thjesht po bindni veten që jeni.

Ujori-Ky qiell është i bukur për ndjenjat dhe në punë vijnë mundësi të reja interesante.

Peshqit-Lëreni veten pak më shumë në dashuri dhe në punë do të arrini të merrni kënaqësi të mëdha, por është më mirë të mos e teproni si zakonisht.