BREAKING NEWS

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me Covid-19, Ministria zbulon shifrat e 24 orëve të fundit

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me
x

Lifestyle

Familja më e madhe në Britani bëhet edhe më e madhe, në kulmin e pandemisë

Familja më e madhe e Britanisë, dhe më e famshmja edhe në botë, është bërë edhe më e madhe, në kulmin e pandemisë së koronavirusit. Familja Radforf njoftoi ardhjen në jetë të një vajze, fëmija i 22-të.

Njoftimi u bë përmes “Facebook”, ku shkruan “Mirëpritëm vajzën tonë të bukur në botë të premten në mbrëmje. Jemi të gjithë kaq të dashuruar me të”.

Së bashku me njoftimin ata postuan një fotografi të dorës së vogël të adhurueshme të foshnjës.

Familja më e madhe në Britani bëhet edhe më e madhe, në