BREAKING NEWS

Vetëflijimi, ekspertët ngrenë alarmin pas ngjarjes në Kombinat: Të thellohet hetimi!

Vetëflijimi, ekspertët ngrenë alarmin pas ngjarjes në
x

Lifestyle

Familja ndalon makinën për të hequr qesen e mbeturinave nga rruga, mbeten pa fjalë nga ajo që gjetën brenda

Familja ndalon makinën për të hequr qesen e mbeturinave nga

Një familje nga Virxhinia, SHBA, ndërsa po udhëtonte me makinë, ndaluan në rrugë kur gjetën atë që zbuluan se do t’i linte me gojë hapur.

Familja gjeti 1 milion dollar, në dy qese që ata menduan se kishin mbeturina dhe ndaluan për t’i hequr nga rruga.

Ndërsa i ngarkuan në makinë vijuan rrugën për të shkuar në zonën më të afërt për t’i hedhur në koshin e mbeturinave, kur zbuluan se brenda tyre kishte para. Ata njoftuan policinë, që mbërriti në zonë për të hetuar ngjarjen.