BREAKING NEWS

“Jemi më pranë se kurrë ‘amnistisë fiskale’”/ Artan Hoxha ironizon projektin e Portit të Durrësit dhe zbardh prapaskenat e forta: Çmimi ”dysheme” nis nga...

“Jemi më pranë se kurrë ‘amnistisë
x
BREAKING NEWS

“Vetëm Luiz Ejlli e përmbys Ramën”/ Ish deputeti habit me deklaratën: Nuk janë burra shteti, por...

“Vetëm Luiz Ejlli e përmbys Ramën”/ Ish deputeti
x
BREAKING NEWS

“Koha e tyre ka përfunduar”, Hoxha del me deklaratën e fortë kundrejt Ramës: Bandat e tij humbet përballë uraganit blu

“Koha e tyre ka përfunduar”, Hoxha del me deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Beteja në KZAZ, analisti bën paralajmërimin e fortë: Ja çfarë do të ndodhë me zgjedhjet brenda PD-së nëse vazhdojnë kështu

Beteja në KZAZ, analisti bën paralajmërimin e fortë: Ja
x
BREAKING NEWS

Deputeti i PD-së zbulon arsyen e vërtetë pse u përjashtua Berisha nga Kuvendi

Deputeti i PD-së zbulon arsyen e vërtetë pse u përjashtua
x
BREAKING NEWS

Emigrantët sollën 1.14 mld euro, nuk do e besoni dot se nga cili shtet kryesohet rënditja e parave të ardhura

Emigrantët sollën 1.14 mld euro, nuk do e besoni dot se nga cili shtet
x
BREAKING NEWS

Agron Neza, dëshmitar apo "i penduar" i FBI-së? Demaliaj ngre dyshime të forta dhe zbardh prapaskenat

Agron Neza, dëshmitar apo "i penduar" i FBI-së? Demaliaj
x
BREAKING NEWS

“Big Brother”-i me kamerat, ish-ministri socialist ngre pikëpyetjet e forta: Nëse i ka vendosur krimi, pse nuk ka kriminelë të arrestuar

“Big Brother”-i me kamerat, ish-ministri socialist ngre
x

Lifestyle

Çfarë kanë parashikuar yjet për shëndetin e secilës shenjë të horoskopit

Çfarë kanë parashikuar yjet për shëndetin e

Dashi

Shëndeti do jetë i mirë , por stresi dhe lodhja në punë do të jenë të mëdha. Kjo shenjë do të duhet të jetë shumë e kujdesshme, të flejë mirë dhe të pushojë sa më shumë .

Demi

Shëndeti do jetë më i mire krahasuar me muajin e mëparshëm, edhe nëse do të ketë momente që do të ndiheni keq. Pirja e çajrave bimor dhe dieta mes festave do të jenë të dobishme për degradimin e mëlçisë dhe pastrimin e trupit.

Binjakët


Shëndeti, do jetë i mirë, edhe pse kjo shenjë mund të ndihet paksa e lodhur përpara Krishtlindjeve. Energjia e tij nuk do të jetë aq e fortë sa duhet, por pas Krishtlindjeve do të filloni të ndiheni plotësisht të karikuar dhe në formë.

Gaforrja

Shëndeti do jetë normal , por duhet të kujdeseni më shumë për veten dhe të pushoni më shumë. Do të vijë një moment kur do të ndiheni aq i dobët sa do t'iu duhet të ndaloni dhe të bëni pushime.

Luani

Shëndeti do jetë më i mirë se muaji i kaluar. Kjo shenjë do të ndihet e inkurajuar dhe do të ketë qëllimin e mirë të ushqehet me një dietë të shëndetshme dhe të ekuilibruar, të merret me sport dhe të mos punojë shumë. Për vete, kjo shenjë aspiron më të mirën dhe cilësinë e lartë të jetës.

Virgjëresha

Shëndeti, do jetë i mirë. Shenja e Zodiakut e Virgjëreshës do ndihet mirë, edhe nëse mendon pak për veten, nuk do të bëjë gjithçka që duhet për të përmbushur përgjegjësitë e tij dhe organizimin e festave.

Peshorja

Shëndeti këtë muaj do të jetë i mirë për të lindurit e shenjës së zodiakut të Peshores , pasi do të jenë në gjendje të marrin përsipër përgjegjësitë e tyre. Ata do të jenë në gjendje të gjejnë paqe dhe ekuilibër përmes meditimit shikimit të gjërave shumë më qartë se zakonisht. Ai do të shtypë emocionet e tij për hir të familjes dhe nuk do të ankohet. Ai nuk do të ndihet domosdoshmërisht shumë kërkues dhe nervoz.

Akrepi

Shëndeti, do jetë i shkëlqyer . Kjo shenjë do të gëzojë forcë, energji dhe ai do të kalojë shumë nga ditët e tij në palestër ose në fushën e tenisit ose futbollit. Do të ndjeni nevojën për të djersitur, për të qenë në formë dhe për t'u ndjerë tërheqës.

Shigjetari

Do të jeni në gjendje të mirë shëndetësore, do të ndiheni të fortë dhe të vrullshëm në krahasim me muajt e kaluar. Nëse ndiheni rehat brenda vetes dhe keni vetëbesim, do të dukeni më i bukur dhe më i fortë, si dhe më i shëndetshëm për të tjerët.

Bricjapi

Por shenja e Bricjapit do të duhet t'i kushtojë vëmendje të veçantë teprimeve të festave.

Ujori

Kjo shenjë do të ndihet e fortë dhe mirë . Nuk do të keni probleme me gjumin dhe për t'u rikuperuar nga konsumimi i madh që ju bën puna. Festat do t’iu ndihmojnë të shkëputeni nga stresi i punës.

Peshqit

Shëndeti, do jetë shumë i mire dhe kjo shenjë do të ndihet në formë, e fortë dhe energjike. Ai do të vërejë se sado që të punojë nuk do të lodhet.