BREAKING NEWS

Takoi kreun e ri të FRPD-së, Evi Kokalari shpërthen ndaj Berishës: Turp të të vijë, e paske merituar Lulzim Bashën i dashur zotëri

Takoi kreun e ri të FRPD-së, Evi Kokalari shpërthen ndaj
x
BREAKING NEWS

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/ Nga masakrat tek atentatet, Policia në konferencë urgjente, zbardhen detajet e super-operacionit: Ishin vrasës me pagesë

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/
x
BREAKING NEWS

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal, arrestohen 15 persona të dyshuar për vrasje. Detajet

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal,
x
BREAKING NEWS

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA, prokurori i njohur i Tiranës fiton gjyqin në Strasburg

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA,
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Nëse publikohet Memex e gjithë organizata e Policisë së Shtetit rrëzohet, ja kush janë ata që cënohen më shumë

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën paralajmërimin e fortë: Nëse grupet kriminale marrin në dorë sistemin MEMEX do të ketë pasoja, kjo situatë...

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të FRPD: Kë gënjeni ju, budallenj na dini?

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po gënjejnë, institucionet e dinë shumë mirë se cilat sistemi janë sulmuar dhe ç’të dhëna janë marrë

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po
x

Lifestyle

Çfarë nuk durojnë dot kolegët tuaj te ju? E tregon shenja e Horoskopit

Çfarë nuk durojnë dot kolegët tuaj te ju? E tregon shenja

Ngathtësia, perfeksionizmi, konkurrenca.. ja cili tipar i juaji i acaron kolegët e punës.

Dashi: Shpirti juaj i konkurrencës.

Ndonjëherë ky tipar ju ndihmon të ecni përpara, por nga ana tjetër i bën kolegët t’iu kenë inat.Demi: Ngathtësia.

Juve ju pëlqen të merrni kohën tuaj për të bërë diçka, por kjo mund acarojë kolegët tuaj që mendojnë se duhet të nxitoni pak.

Binjakët: Mungesa e disiplinës.


Ju keni tendencë të bëni atë që do ju vijë për mbarë pa i ndjekur gjërat sipas rregullit. Në shumë raste madje i mbani edhe gjërat rrëmujë.

Gaforrja: Ndjeshmëria.

Juve nuk ju thuhet dot asgjë sepse ju fillon menjëherë kriza e shqetësimeve.

Luani: Nevoja e përhershme për mirënjohje.

Ju jeni gjithmonë në kërkim të tërheqjes së vëmendjes dhe kjo i acaron kolegët.

Virgjëresha: Perfeksionizmi.

Dashuria juaj e madhe për gjërat perfektë mundet edhe të trembë disa kolegë.

Peshorja: Të qenit perfektë.

Ju nuk keni shumë të metë dhe askush nuk mund t’iu kritikojë për asgjë. Kjo në fakt i bën disa kolegë t’iu kenë inat.

Akrepi: Rebelimi.

Juve ju pëlqen t’i kundërshtoni ata që mendojnë se kanë pushtetin dhe mund të bëjnë çfarë të duan. Nga ana tjetër nuk ja bëni qejfin çdokujt pa të drejtë dhe kjo mund të acarojë disa kolegë.

Shigjetari: Sjellja juaj e mirë.

Ju jeni shumë të sjellshëm dhe është vërtet e çuditshme sesi kjo gjë disa kolegë i acaron.

Bricjapi: Vetmia.

Ju nuk e keni aspak shpirtin e ekipit dhe kjo i acaron kolegët.

Ujori: Sjellja e çuditshme.

Ju keni tendencë t’i shihni dhe t’i bëni gjërat ndryshe çka mund t’i acarojë ata më klasikët.

Peshqit: Qëndrimi larg punës.

Ju jeni shumë të largët me punën çka mund t’i bëjë të tjerët se ju nuk keni aspak qejf të punoni.